TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Internet Explorer Beta 2

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Wrzesień 2008, 13:58:52 »
Możliwe, podobnie było z AutoPatcherem - nie zgodzili się na rozwijanie tego projektu bo nie chcieli żeby ci co mają piraty mieli skąd ściągać poprawki, albo chcieli mieć nad nimi kontrole.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Wrzesień 2008, 14:02:30 »
Możliwe, podobnie było z AutoPatcherem - nie zgodzili się na rozwijanie tego projektu bo nie chcieli żeby ci co mają piraty mieli skąd ściągać poprawki, albo chcieli mieć nad nimi kontrole.

Ale Autopatcher też sprawdzał czy masz oryginalny system :)

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #47 dnia: 24 Wrzesień 2008, 14:16:12 »
U mnie nic nie sprawdzał bo inaczej nie mógłbym go zainstalować, a instalował mi się bez problemu. Ja czekam na WinSPatchera na Viste.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Wrzesień 2008, 14:19:33 »
U mnie nic nie sprawdzał bo inaczej nie mógłbym go zainstalować, a instalował mi się bez problemu. Ja czekam na WinSPatchera na Viste.

Coś mi się przypomina że niektóre aktualizacje instalowały się jak miało się aktywowany system.

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #49 dnia: 24 Wrzesień 2008, 14:23:14 »
Możliwe, wiem że u mnie niektóre nie chciały się instalować.

Ciekawe ile IE8 będzie miało dziur. Pewnie znowu będzie bił rekordy w ilości dziur, chociaż kto wie może się trochę bardziej postarają i będzie ok.

/Używamy opcji edycji postów /michau
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2008, 14:59:14 wysłana przez michau »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #50 dnia: 24 Wrzesień 2008, 16:06:46 »
Możliwe, wiem że u mnie niektóre nie chciały się instalować.

Ciekawe ile IE8 będzie miało dziur. Pewnie znowu będzie bił rekordy w ilości dziur, chociaż kto wie może się trochę bardziej postarają i będzie ok.

/Używamy opcji edycji postów /michau

Czego od razu jak pada słowo IE to każdy mówi dziury? Może ta wersja będzie niedziurawa? Poczekamy zobaczymy.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)


Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #52 dnia: 24 Wrzesień 2008, 17:39:57 »
Może tak nie będzie kto wie. Takie małe porównanie: przed premierą Firefox' a 3 dokładniej po wydaniu Beta4 znaleziono w nim kilkaset różnych błędów no to wydali jeszcze Bete5 (chociaż wcześniej to nie było w planach), a MS by wydał taką wersję z błędami bo oni wychodzą z takiego założenia, że kiedyś by się to załatało.

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #53 dnia: 24 Wrzesień 2008, 18:42:56 »
Wycofali się z tego bo i tak to obchodzili?
Bo stwierdzili, że każda kopia Windows powinna być bezpieczna bez względu czy jest oryginalna czy nie (gdzieś czytałem newsa o tym, ale teraz nie mogę znaleźć).

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #54 dnia: 25 Wrzesień 2008, 12:08:08 »
Musieli by wymyślić jakieś inne zabezpieczenie bo to już po premierze Visty wiadomo było jak obejść.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Wrzesień 2008, 19:26:11 »
Musieli by wymyślić jakieś inne zabezpieczenie bo to już po premierze Visty wiadomo było jak obejść.

Wszystkie zabezpieczenia można złamać, więc to pewnie posunięcie w kierunku lepszych statystyk.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #56 dnia: 25 Wrzesień 2008, 20:00:46 »
Dzień po wydaniu pierwszego programu z WGA - WMP 11 ośmieszono Microsoft. Okazało się że wystarczy wypakować instalator Winrarem i odpalić plik WMP11.exe, aby zainstalować bez sprawdzania autentyczności :P Podobnie było ze wszystkim innym :)

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #57 dnia: 25 Wrzesień 2008, 20:10:57 »
Tego sposobu nie znałem. Wiem że można było też jakiś wpis w rejestrze zmienić żeby można było go zainstalować.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #58 dnia: 25 Wrzesień 2008, 20:20:27 »
Dzień po wydaniu pierwszego programu z WGA - WMP 11 ośmieszono Microsoft. Okazało się że wystarczy wypakować instalator Winrarem i odpalić plik WMP11.exe, aby zainstalować bez sprawdzania autentyczności :P Podobnie było ze wszystkim innym :)

Nie wiedziałem że takie coś było. ;D Czy nadal tak mozna zrobić? Zrobiłbym tak na starym komputerze.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer Beta 2
« Odpowiedź #59 dnia: 25 Wrzesień 2008, 20:25:13 »
Jak z IE7 MS ściągnął to zabezpieczenie to pewnie z WMP11 też.