TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 + Gothic I... Problem z grafiką.

Windows 7 + Gothic I... Problem z grafiką.
« dnia: 11 Kwiecień 2009, 14:48:00 »
Witam. Wczoraj wgrałem sobie na buildzie 7077 Gothic'a I. I tu pojawia się problem, bo początkowych filmików, jak i przerywników nie ma w ogóle. A grafika podczas rozmowy z NPC kompletnie się rypie... Jakby grafa artefakty łapała, gdy nie rozmawiam z NPC jest ok. Wie ktoś co się może dziać? A może ktoś inny ma podobny problem. Ustawienia kompatybilności wstecznej nie dają nic, tak samo wyłączenie kompozycji i Aero, uruchamianie w trybie administratora także... Już nawet wgrałem VmWare + Win XP, aby sobie pograć, ale płynność, a raczej jej brak mnie przeraziła. Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia, problem rozwiązałem instalując obok Win 7, starego XPka ;P
« Ostatnia zmiana: 11 Kwiecień 2009, 16:59:25 wysłana przez Jooseph »

Odp: Windows 7 + Gothic I... Problem z grafiką.
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2009, 17:00:58 »
Wypunktuje, co chce Ci przekazać ;)
1. Jest to stara gra, więc nawet wsteczna kompatybilność może nie działać
2. Z tego co wiem to do filmików potrzebny jest WMP 9. Przynajmniej u mnie z takim działalo, wyższy nie chciał ruszyć, a w Win7 jest WMP 12
3. Żeby pograć spokojnie zainstaluj najlepiej XP. Win7 w wersji rozwojowej to nie najlepsza platforma do gier ;) Mi np wyskakuje BS jak wyłącze Moto GP 2008. Cholera wie czemu, na XP wszystko OK.

Odp: Windows 7 + Gothic I... Problem z grafiką.
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2009, 17:03:46 »
Win 7 to bardzo dobra platforma do gier i przyznam szczerze, że Gothic jest pierwszą grą, której nie mogłem poprawnie uruchomić ;)