TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana podpisu w Windows Live Mail

Zmiana podpisu w Windows Live Mail
« dnia: 27 Sierpień 2008, 19:38:21 »
Witam serdecznie - dzięki temu forum już jeden problem z programem pocztowym tzn. z Windows Live Mail rozwiązałem, więc może i w innej nurtującej mnie kwestii ktoś mi pomoże  :)

Sprawa wygląda następująco:
mam skonfigurowanych pięć kont i trzy podpisy, które poprawnie się włączają w momencie tworzenia nowej wiadomości ale tylko jeśli wcześniej z listy kont wybiorę dane konto (zostanie ono przeze mnie zaznaczone\podświetlone poprzez pojedyncze kliknięcie) powiązane w opcjach z odpowiednim podpisem. Ten sposób jest niezbyt wygodny a nie wskazanie wcześniej żadnego z kont kończy się wstawieniem podpisu z domyślnie skonfigurowanego konta (co jest oczywiście dla mnie logiczne i porządane). Problem polega na tym, że nie działa zmiana podpisu jeśli przełączę konta w oknie redagowania nowej wiadomości - chodzi dokładnie o rozwijaną listę w prawym górnym rogu (czyli pole "Od:"). Według mnie zmieniając tam konto pocztowe powinien być automatycznie dołączony stosowny podpis - niestety podpis nie ulega zmianie  :-\

Jakieś pomysły i sugestie?  ???

...już wszystko jasne - po konsultacjach z twórcami aplikacji dowiedziałem się, że ta funkcja działa jak należy i podpisy nie powinny się wtedy zmieniać a jedynie serwer poczty wychodzącej - temat zamykam  :D
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2008, 10:44:36 wysłana przez Quch »
PaX!