TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Inne] Koncepcja Explorera

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Styczeń 2009, 10:10:54 »
Dzieki za artykuł wreszcie jakis gosc co widzi wady windowsa i linuxa ale po podsumowaniu windows wychodzi na lepszej pozycji jesli nie spartolą W7 to Linux pujdzie do piachu czym się nie martwie Microsoft to porządna firma kiedy xbox mojemu koledze siad od razu wymienili wiec nieraz wydadzą zły produkt ale starają się i to jest ważne...a tym bardziej na 80% jestem pewien że W7 bedzie za free dla posiadaczy Visty oczywiscie orginalnej...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Styczeń 2009, 15:28:06 »
chciałbym żeby tak było z tą wymianą Visty na W7...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #47 dnia: 19 Styczeń 2009, 15:32:23 »
chciałbym żeby tak było z tą wymianą Visty na W7...

Raczej tak M$ wedlug mnie wymienią każdą Viste no możę oprócz startera na W7...

btw.Co koncepcje explorera mają do dystrybucji W7?:) troche offtopic...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Styczeń 2009, 15:59:11 »
Z każdego tematu robi się OT. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #49 dnia: 19 Styczeń 2009, 16:08:00 »
chciałbym żeby tak było z tą wymianą Visty na W7...

Raczej tak M$ wedlug mnie wymienią każdą Viste no możę oprócz startera na W7...

btw.Co koncepcje explorera mają do dystrybucji W7?:) troche offtopic...

Każdą zakupioną nawet rok temu?
Czyli myślisz, że mojej Visty Basic M$ nie wymieni nawet jak bym dopłacił? :P
Tym bardziej że Starter z 7 jest odpowiednikiem Startera z Visty, którego o ile dobze pamiętam w Europei nie ma, a na pewno nie w Polsce.

Tylko że jakbyśmy osobny temat założyli to by ucichł, zawsze się jakiś offtop zrobi. To tak jakbyś kazał 3 studentom rozmaiwać tylko o geografii a i tak zejdą w którymś momencie z tematu.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #50 dnia: 19 Styczeń 2009, 19:29:09 »
Każdą zakupioną nawet rok temu?
Czyli myślisz, że mojej Visty Basic M$ nie wymieni nawet jak bym dopłacił? :P
Tym bardziej że Starter z 7 jest odpowiednikiem Startera z Visty, którego o ile dobze pamiętam w Europei nie ma, a na pewno nie w Polsce.

Tylko że jakbyśmy osobny temat założyli to by ucichł, zawsze się jakiś offtop zrobi. To tak jakbyś kazał 3 studentom rozmaiwać tylko o geografii a i tak zejdą w którymś momencie z tematu.

OK wiec tak uważam przynajmniej że:
Każdą zakupioną ale za dopłatą nie ważne kiedy była zakupiona...jesli by zrobili że od tego i do tego czesc klientów czuła by się oszukana...
Wymienią za dopłatą chyba :)
Starter no cóz chodziło mi o wersje basic...mój błąd :)

Szczerze uważam że dbają o klientów to że vista im nie wyszła pech teraz beda chcieli naprawic reputacje za wszelką cene według mnie...