TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Inne] Koncepcja Explorera

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Listopad 2008, 14:34:49 »
Jak im mam to powiedzieć, jak oni i tak nie zmienią zdania? Najczęsciej wiadomości o Viście są z 10 ręki, więc wiadomo skąd ta cała ''wiedza'' o niej.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Listopad 2008, 21:51:05 »
Ludzie są leniwi i tyle. Jak czytają jakieś źródło informacji o Viście to już tylko na nim się opierają bez względu na to co w nim napisali.

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Listopad 2008, 20:03:16 »
Znam wiele osób, którzy mają złe zdanie o Viście z doświadczenia, jednak używali jej za krótko żeby wyrobić jakiekolwiek zdanie. Coś jest gdzie indziej, coś nie działa i taka osoba zdenerwuje się i zainstaluje XP zamiast pobawić się Vistą dłużej niż kilka dni, trudne pywają zazwyczaj tylko początki, potem jest lepiej.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Listopad 2008, 20:01:23 »
I tacy ludzie robią złą renomę Viście.

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Styczeń 2009, 22:10:28 »
Sorry ze odkopuje ale tak czytam wasze wypowiedzi i lekko jestem rozbawiony ;p Dla mnie i dla was jest to oczywiste .
Do tego lubimy się bawić komputerami , sam siedze godzinami z odpalonym WMP , mircem i visual studio i grzebie , tymbardziej konfigurowanie i zmienianie systemu sprawia przyjemność , swojego czasu instalowałem co 2 dni xp żeby odkryć magiczna konfiguracje wydajności hehe ...
Są wśród nas specjalisci , webmasterzy , programiści etc. i dla nas ( no jeszcze oficjalnie nie mam takiego tytuły ale cóz ;p ) to normalne i ok , ale nie macie racji w tym ze ludzie błędnie trzymaja się xp . Dlaczego ?

A no bo wielu z was kupuje ten antyprespirant który lepiej chroni , kupuje ten proszek do prania który lepiej pierze ... Dlaczego ?
Przecież można kupic inny i dodac jakies specyfiki chemiczne żeby go ulepszyc !
Tak samo jest z userami. Gość który potrafi włączyć komputer i prawie rozwiązać pasjansa płaci za taki komputer dajmy 2kzł i co - oczekuje że będzie chodził , to sprzęt elektroniczny , telewizor chodzi po wyjęciu z pudła , magnetowid czy budzik to dlaczego nowy komputer muli jak by miał 100 lat ?
A co go obchodzi że jest wypchany softem ? Płaci i wymaga . Doskonale rozumiem takich urzytkowników - dlaczego Macowcy tak mało wiedzą i tak dużo moga na swoich komputerkach ? Bo to Darwin ? Niby modyfikowany BSD czy inny unixoid ?
Nie , w owym systemie proces automatyzacji jest na takim poziomie ze urzytkownik nie wie co sie tam dzieje ale sie cieszy bo cokolwiek by się tak wyrabiało wszystko chodzi wmiare płynnie . Ok , mac to unixoid , tak jak linuks - ale dlaczego mac sprzedaje sie lepiej od linuksa i jest poplarniejsze ?
Bo w linuksie żeby chodziło jak należy trzeba kompilować miliony programów i edytować jakies konfigi . Coprawda w tych userfrendly distro jest już lepiej , ale jeden problem który nie został zautomatyzowany i zaczyna sie pieklo konsoli .

Windows poprzez swoja globalizacje i automatyzacje jako sys dla mas podbił świat . Skoro mac chodzi super po wyjęciu z pudła to pc-ciarze również domagają się jako klienci żeby ich komputery chodziły sprawnie bez różnych przeszczepów i vivisekcji ;p
Nie kazdy musi kupowac soft MS ale jak kupuje ma prawo twierdzić ze wolał by nowy . Skoro Xp chodzi fajnie po instalacji musi być tego powód .
Moim zdaniem MS powinien doprowadzić żeby standardowym zadowolonym userem był za przeproszeniem debil z niepełnym podstawowym , a wtedy wszystkim bedzie się żyło lepiej i dostatniej a nasze krowy będą dawały dużo mleka , a źdźbła będa się uginały pod pękatymi kłosami ..... dziękuje za uwagę .
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2009, 11:06:28 wysłana przez ziebal »

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Styczeń 2009, 01:05:16 »
Jezu mógłbyś to jakoś sformatować bo czytać się nie da  :-[
Sempron 2.8+(2400Mhz), GA-K8NS, Ram Geil 2GB DDR, X1650Pro 256, HDD:Samsung250, Maxtor160, Seagate80, SBAudigy 4ZS, Samsung 24", Chieftec 450W

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Styczeń 2009, 01:28:36 »
Ja jakos problemow nie mialem ;) Z tym ze nie do konca sie zgodze z tym ze Vista nie dziala "po wyjeciu z pudelka" - nigdy nie mialem z nia zadnych problemow, za to z XP i owszem :) a co do linuxa to coz - jest to system ktory potrafi najmniej, a szczeka najglosniej, mysle ze porownywanie go do Mac OS X jest troche nie na miejscu ;)

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Styczeń 2009, 07:17:50 »
Specjalnie go porównałem ponieważ są oparte na tym samym i jak zamontujesz X11 do maca to i app linuksowe otworzysz , widzisz , "prawie" takie same sys a jak chodza inaczej ;p

ziebal

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Styczeń 2009, 11:07:10 »
Jezu mógłbyś to jakoś sformatować bo czytać się nie da  :-[

Troche poprawiłem, ale nadal sie cięzko czyta  :)

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Styczeń 2009, 14:10:39 »
mi się aktualne w becie 7000 podoba, można troszkę dopracować ale bez przesady, chodzi przecież o przejrzystość, łatwość oraz szybkość... takie skórki mogłyby być dostępne, ale każdy by mógł wybrać co mu pasuje.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:13:15 »
Specjalnie go porównałem ponieważ są oparte na tym samym i jak zamontujesz X11 do maca to i app linuksowe otworzysz , widzisz , "prawie" takie same sys a jak chodza inaczej ;p

Prawie, w tym przypadku robi OGROMNA roznice ;)

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Styczeń 2009, 20:16:36 »
To własnie ukazuje jak obsługa , interface i support zmienia system , sam system bez sztabu ludzi i obsługi jest niczym ;p Jak darmowe wersje linuksa;p

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Styczeń 2009, 21:46:21 »
Ciężki tekst profesorski  :D

Offline PiasQ

Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #43 dnia: 14 Styczeń 2009, 01:49:07 »
Compal FL90 + T7500 2,2GHz + 2x1GB DDR2 667 MHz + GF8600GT + HDD 160GB + Aston Martin Rapide :P
** Specjalizuję się w nawigacjach :D **
Win: 3.11 -> 95 -> 98 (+SE) -> Me -> 2k -> XP Pro -> Vista Business x86 -> Windows 7 Beta
Polski Internetowy Klub Użytkowników Renault - klubrenault.pl

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Inne] Koncepcja Explorera
« Odpowiedź #44 dnia: 14 Styczeń 2009, 09:36:36 »
Świetny tekst, polecam przeczytać! ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)