TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

TechNet

TechNet
« dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:08:07 »
Witam. Mam takie pytanie - czy warto inwestować w subskrypcję TechNet? Jakie to daje możliwości i czy można to zakupić nie będąc pełnoletnim? Na razie jestem w Microsoft Connect, ale myślę nad czymś lepszym, dlatego zastanawiam się nad wyborem TechNetu, bo MSDN nie wchodzi w grę(5 tysięcy  :-\ )Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: TechNet
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:13:51 »
Jasne, bierz, ja mam i jestem zadowolony. A co do pełnoletności... Kto powiedział że trzeba całą prawdę podawać przy rejestracji? :D
« Ostatnia zmiana: 10 Kwiecień 2009, 16:15:38 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:16:58 »
Jak najbardziej warto. :)

Przede wszystkim masz dostęp do systemów operacyjnych Microsofty, pakietu Office i serwerów aplikacji. Możesz je pobrać i wygenerować do nich nie ograniczoną liczbę kluczy.*

Po szczegóły zapraszam na GG: 6547261 - mogę udostępnić pełną listę oprogramowania :)

* - powyżej pewnej liczby trzeba wysłać fax / napisać maila uzasadniającego tak ogromne zapotrzebowanie.

Odp: TechNet
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:19:32 »
ale ja osobiście narazie polecam MSDNAA lub DreamSpeark - podobne mozliwości , do domowego stosowania idealne a to darmowe jest ;p

Odp: TechNet
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:23:00 »
ale ja osobiście narazie polecam MSDNAA lub DreamSpeark - podobne mozliwości , do domowego stosowania idealne a to darmowe jest ;p

Darmowe jak się jest studentem. A ja niestety nie jestem.

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:23:57 »
ale ja osobiście narazie polecam MSDNAA lub DreamSpeark - podobne mozliwości , do domowego stosowania idealne a to darmowe jest ;p

Pytanie o pełnoletność chyba wyklucza usera z środowisk akademickich, więc MSDN AA nie wchodzi w grę.

Zostaje Dreamspark, a jego wykorzystanie w liceum wymaga interwencji ze strony szkolnego administratora / nauczyciela informatyki. A w gimnazjum odpada również :P

Odp: TechNet
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:29:02 »
Shit. Co do pełnoletności to zawsze na tate można zwalić. OK zaczynam zbiórkę pieniędzy :). Za miesiąc mam urodziny to się budżet podratuje. I na wakacje powinno wystarczyć ;). Grzebałem na stronce Promise(chyba tylko tam można kupić) to czym się różni wersja Direct od Single User?

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:30:57 »
Shit. Co do pełnoletności to zawsze na tate można zwalić. OK zaczynam zbiórkę pieniędzy :). Za miesiąc mam urodziny to się budżet podratuje. I na wakacje powinno wystarczyć ;). Grzebałem na stronce Promise(chyba tylko tam można kupić) to czym się różni wersja Direct od Single User?

Direct - sam pobierasz pliki,
Single User - przysyłają ci płytki DVD - chyba 100 na początku, a potem co miesiąc 10. Ale nie jestem pewny co do liczb :P
Pierwsza paczka płyt przychodzi w gustownym plecaczku :P
Następne paczki w futerałach :)

Odp: TechNet
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:32:47 »
A to niech łaski mi nie robią. Sam sobie będę ściągać. A co do wersji beta. Dają tam jakieś buildy niedostępne dla zwykłych użytkowników?

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:34:30 »
A to niech łaski mi nie robią. Sam sobie będę ściągać. A co do wersji beta. Dają tam jakieś buildy niedostępne dla zwykłych użytkowników?

W Technecie nie - cały czas wisi Beta Windowsa Seven (7000)...
W MSDN już chyba też nie - jak był Longhorn to pamiętam, że można było pobierać, a teraz Sevena już nie :|

Odp: TechNet
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Kwiecień 2009, 16:42:03 »
Ok. Dziękuję za zainteresowanie moim tematem. Jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony do tego TechNeta.
@ziebal jak coś bym chciał się jeszcze dowiedzieć to napiszę na GG.

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Kwiecień 2009, 17:36:15 »
@ziebal jak coś bym chciał się jeszcze dowiedzieć to napiszę na GG.

Służę pomocą :P

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: TechNet
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Kwiecień 2009, 18:53:57 »
Ile to kosztuje? I na ile się wykupuje?

ziebal

Odp: TechNet
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Kwiecień 2009, 19:00:05 »
Ile to kosztuje? I na ile się wykupuje?

~2 000 rocznie.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: TechNet
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Kwiecień 2009, 19:05:47 »
Cenią się :)