TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven


Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Luty 2008, 22:44:23 »
Mi się bardzo podoba. Mam nadzieję że cały Win 7 będzie w takich kolorach.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2008, 16:38:46 »
dlaczego nie? inny niż w poprzednich wersjach :)


Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Luty 2008, 20:13:42 »
dlaczego nie? inny niż w poprzednich wersjach :)



To świetnie że inny. Mam już dość tego niebieskiego koloru w Xp a poza tym Xp ma małe możliwości zmian wyglądu. 

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Luty 2008, 21:39:44 »
To świetnie że inny. Mam już dość tego niebieskiego koloru w Xp a poza tym Xp ma małe możliwości zmian wyglądu. 

to Tobie potrzeby jest system z jedynie z rozbudowaną konfiguracją zmian wyglądu okienek?

Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 00:03:42 »

to Tobie potrzeby jest system z jedynie z rozbudowaną konfiguracją zmian wyglądu okienek?

Chciałbym aby Win 7 miał dużo fajnych tapet, styli i innych bajerów. Bardzo często zmieniam tapetę na kompie a na komórce to co drugi dzień. Nie lubię jak coś ciągle tak samo wygląda.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Bootscreen] Bootscreen z pomysłem na logo Windows Seven
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty 2008, 08:19:02 »
dobra sprawa ale jak Microsoft Wrzuci jakieś tapety (np. windows XP) to tylko parę się nada na pulpit. A możliwość zmiany tapety na pewno będzie czyli będziesz mógł zmieniać co pół godziny nawet!