TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Popieram Forum i Stronę o Windows 7

Offline michau

  • *****
  • 3974
Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« dnia: 13 Luty 2008, 14:12:52 »
Witam,
 bardzo dobry pomysł dotyczący Strony oraz Forum związanego z tematyką Windows 7 :) Mam nadzieję, że ta Strona i Forum staną się główną bazą danych i źródłem wszystkich informacji nt. Windows 7. Tak jak nie byłem zainteresowany Vistą i  nie próbowałem jej instalować, Windows 7 mnie zaciekawił i będę odwiedzał Forum by uzyskiwać jak najwięcej informacji dot. nowości o Windows 7.

Jeszcze raz życzę sukcesów!!

Pozdrawiam
michau

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2008, 15:20:55 »
Witam,

rowniez czekam na Sevena. Vista nie spelnia moich wymagan, nie wspominajac o wymaganiach Visty ;)
Z XPeka przesiade sie na Windows 7.

Mam nadzieje, ze bedziemy wspolnie rozwijac serwis.

Pozdrawiam.

Offline Bozz

Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2008, 15:26:11 »
Viste miałem może z miesiąc i wystarczyło, żeby powrócić do XP ;) Zobaczymy co wymyślą, oby trafili tym razem.

Myślę, że za kilka miesięcy, gdy o Seven'ie stanie się głośniej forum przeżyję falę nowych forumowiczów... :)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Luty 2008, 15:37:07 »
Cos w tym jest... gdy serwisy wrzucaja jakis news o Sevenie, to od razu odwiedzalnosc strony www.windows7.pl wzrasta 3-4 krotnie :) Ludzie "masowo" zaczynaja wyszukiwac informacji. Na razie jest cisza.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Luty 2008, 18:09:04 »
I bardzo dobrze że tak się dzieje :)
Tylko żeby jeszcze odwiedzali stronę bo jakieś nowości się pokazały i właśnie na windows7.pl są jako pierwsze :D


Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 18:18:07 »
Ja oczekuję że Win 7 całkowicie odmieni mój komputer i moją pracę na nim. A forum o nim to pomysł genialny i tak jak Bozz że za jakiś czas forum przeżyje napływ użytkowników, którzy będą czekać na jakiegoś news'a o Win 7.

Ps. Mam do kogoś prośbę o to aby zrobił mi banerek czy jak to się nazywa, z adresem forum i jakimś hasłem reklamowym(najlepiej 300x80 pixeli) to umieszczę go w podpisach na różnych forach.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty 2008, 18:25:41 »
Ps. Mam do kogoś prośbę o to aby zrobił mi banerek czy jak to się nazywa, z adresem forum i jakimś hasłem reklamowym(najlepiej 300x80 pixeli) to umieszczę go w podpisach na różnych forach.

Najlepiej jak Strona wraz Forum dorobiłaby się loga, wtedy można coś kombinować na jego podstawie.
Bo taki prosty z adresem?

Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Luty 2008, 18:29:44 »
No taki prosty. Coś podobnego do tych który teraz mam w podpisie.

Masz sprawę? Pisz:
GG:10762806

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Popieram Forum i Stronę o Windows 7
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Luty 2008, 19:28:04 »
coś takiego?