TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows7 już za miesiąc

Windows7 już za miesiąc
« dnia: 01 Kwiecień 2009, 13:41:57 »
To stało się faktem. Windows 7 pojawi się już za miesiąc. (przepraszam, nie mogę ukryć radości, musiałem to gdzieś napisać).
windowseven.eu/index.php/2009/04/windows-7-finalna-wersja-w-tym-miesiacu
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2009, 15:11:56 wysłana przez Mirahz »

Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2009, 13:53:18 »
1 kwietnia. Prima aprilis  ::)
Parówkowy skrytożerca ;)

Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2009, 13:54:51 »
A ja słyszałem że na Technecie RTM jest już dostępny na serwerach do ściągnięcia wystarczy się zarejestrować ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2009, 13:58:53 »
A ja słyszałem że na Technecie RTM jest już dostępny na serwerach do ściągnięcia wystarczy się zarejestrować ;D

Jezu... Myślisz że nikt na forum tutaj nie ma TN? Przecież to jest wiadome że nie ma... Dlateg twój żarcik pierwszo kwietniowy się nie udał zupełnie...
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2009, 14:03:36 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Kwiecień 2009, 14:26:29 »
Jak by był na TN to ja i pewnie paru kolegów by się teraz chwaliła jak opętana że ma rtm ;p

Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Kwiecień 2009, 14:37:04 »
A ja słyszałem że na Technecie RTM jest już dostępny na serwerach do ściągnięcia wystarczy się zarejestrować ;D

Jezu... Myślisz że nikt na forum tutaj nie ma TN? Przecież to jest wiadome że nie ma... Dlateg twój żarcik pierwszo kwietniowy się nie udał zupełnie...

No co ty?  :P A ja myślałem że w pierwszym poście to był żart 1 kwietniowy :(.Moja wypowiedź raczej żartem nie jest lecz dygresją mającą na celu pokazanie że artykuł na windowseven.eu to ściema primaaprilisowa.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2009, 15:12:14 wysłana przez Mirahz »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Kwiecień 2009, 16:41:55 »

No co ty?  :P A ja myślałem że w pierwszym poście to był żart 1 kwietniowy :(.Moja wypowiedź raczej żartem nie jest lecz dygresją mającą na celu pokazanie że artykuł na windowseven.eu to ściema primaaprilisowa.

No był żart, ale nikt tu nie ma IQ pomarańczy i każdy rozumie, więc nic nie musiałeś pokazywać...
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2009, 15:12:25 wysłana przez Mirahz »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline zinger

  • **
  • 61
  • all about kfc!
Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień 2009, 17:10:38 »
iq pomarańczy ma ten, który przygotował screena  :)
Zera w buildzie 8000 mają wiekszy odstęp niz te pod spodem dotyczące roku.
Chyba w paincie robił i to win 95 :)
pzdr wszystkich maniakow systemu - tez nim jestem bo super mi sie na eee pc sprawuje! super!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows7 już za miesiąc
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Kwiecień 2009, 18:23:05 »
Te odstępy, to myślę są po to, żeby szybko sie zorientować, że fake. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)