TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??

Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« dnia: 31 Marzec 2009, 13:53:30 »
Wypowiedz sie o ulubionej grze ktora grales, albo moze chcial bys pograc.!!  :)
PC, X360, PS3 Lub inne. Konsole!
Prosze o nie pisanie glupich postow


PoZdrawiam[
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2009, 15:03:16 wysłana przez Mirahz »
Grozisz mi?!!!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2009, 14:00:27 »
Lomax, seria AoE (bez III), Max Payne 1 i 2, a najbardziej ulubiona to GTA III, w końcu nad nim marnowalem czas w 2 klasie SP. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Marzec 2009, 14:12:10 »
Najlepszymi z dziecinstwa grami ktora gralo sie godzinami na PSX, to grant turismo II , i Vigilante 2  :) Do dzis mam chec pograc sobie. Byl to rok 2003 jak dostalem pierwszego kompa gralem w tedy takie gry jak Warcraft III: Reign of Chaos + Frozen Throne, Swietna gra strategiczna napewno kazdy ja dobrze zna, Call of duty 1,2,4 Warto pograc no i oczywiscie znana nam gra gta Vice city, san andreas SAMP.. ! Max payne Pamietam Super gra :) slyszalem ze i wychodzi 3, Daty premiery nie znam!.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2009, 00:04:22 wysłana przez Simzon »
Grozisz mi?!!!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marzec 2009, 14:22:26 »
Max payne Pamietam Super gra :) slyszalem ze i wychodzi 3, Daty premiery nie znam!

http://www.rockstargames.com/maxpayne3/

Tak, MP3 ma być... Ale coś ten Maksymilian nie podobny do poprzedniego...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Marzec 2009, 14:27:56 »
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5755826,Max_Payne_3_w_produkcji_.html   E jednak bedzie ten sam Payne ;)
No ale na tym zdienciu Co wyslales, wyglada na starszego!
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2009, 14:30:11 wysłana przez Simzon »
Grozisz mi?!!!

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Marzec 2009, 14:28:19 »
A ja typowe gry akcji (czyt. kolony GTA)
- Scarface (klimat, klimat i jeszcze raz klimat... ten co grał i mu się nie podobała to albo nie oglądał filmu, albo ma downa)
- Total Overdose (grałem jak jeszcze byłem "szczeniakiem" również podobał mi się klimat chociaż teraz gra wydaje mi się dziecinna i głupia)
- HL2 (nieziemska gra z resztą nie trzeba chyba komentować wyboru)

Samochodówki też lubię, oczywiście te arcade:
- Burnaut Paradise (tu was może zaskoczę bo gra nie ma praktycznie fabuły, ale piękna grafika i przyjemność z rozwałki po ciężkim dniu rekompensują, ten brak.
- NFS: MW (jakość bardziej mi przypadł do gustu niż U2)

---

Dobrze zapowiadają się gry techlandu (mowa tu o warhead, chrome 2, CoJ: Więzi Krwi), których premiery nie wiem czy się doczekamy... Początkowo chrome 2 miał wyjść jeszcze w 2007, a mamy już 2009...
Również Blizzard ociąga się z premierą Diablo III... Just Cause 2 się super zapowiada (moje klimaty).
Flashpoint 2 wychodzi również za niedługo i jego brat ArmaA 2.
Kolejnym hitem którego premiera postąpi nie wiadomo kiedy jest Mafia 2...
To na tyle ciekawych gier... (pewnie mi jakieś z pamięci uciekły)


Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2009, 14:33:04 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marzec 2009, 14:38:13 »
Po raz trzeci spotykamy Maxa Payne’a – policjanta, który stracił rodzinę, nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.
Max Payne 3 to strzelanina TPP, będąca trzecią odsłoną kultowego cyklu i zarazem kontynuacją historii policjanta Maxa Payne’a. Produkcją gry nie zajmowało się jednak znane z poprzednich dwóch odsłon serii Remedy, lecz kanadyjskie studio firmy Rockstar Games, mieszczące się w Vancouver.

Dzięki Max Payne 3 poznajemy zupełnie nowy rozdział życia Maxa. Słynny bohater jest kilka lat starszy, zmęczony egzystencją i jeszcze bardziej cyniczny niż do tej pory, co automatycznie przekłada się na jego stosunek do rzeczywistości. Przyglądamy się dalszemu upadkowi wzorowego niegdyś stróża prawa, który porzucił pracę w nowojorskiej policji i przeniósł się do zupełnie innego miasta. Wspólnie z nim staramy się wykorzystać ostatnią szansę na wydostanie z przepaści zagubienia i osamotnienia.


Pudzian, wtedy latwa gra by byla haha   ;D
Grozisz mi?!!!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marzec 2009, 14:46:49 »
Słynny bohater jest kilka lat starszy, zmęczony egzystencją i jeszcze bardziej cyniczny niż do tej pory

Tyle, że on wcale mi nie przypomina, wcześniejszego Maxa. Niestety. :-\
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marzec 2009, 14:52:25 »
No Ale w grze jak bedzie wygladal Tego nie Wiemy. No ale mam nadzieje ze taki stary to on nie bedzie.! :)
no i zeby fabula byla swietna o grafice To nie wspomne napewno bedzie ladna.!
Grozisz mi?!!!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marzec 2009, 14:56:07 »
Mnie wystarczy taka grafika jak była w MP2. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #11 dnia: 31 Marzec 2009, 15:48:11 »
Dla milosnikow Call of Duty: Modern Warfare 2 - data premiery 11.10.09 :) Juz sie nie moge doczekac Premier:)  :o :o :o
Grozisz mi?!!!

Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Marzec 2009, 23:30:05 »
Co do sceny gier , to można długimi godzinami dywagować na ten temat . Ja swoją przygodę zacząłem od rodzimej produkcji , klonowi słynnej konsoli famicom który bagatela kosztował którąś setkę w polskich realiach , mimo , iż w kolebce famicoma już dawno o nim zapomniano i zaczynały pomału królować konsole nie na kartrige , a na srebrne , a raczej na ten czas czarne krążki . Tak czy inaczej w moje łapki dostał sie kartrige , dodawany seryjnie do każdej konsoli z napisem 199 in 1 ,  no cóż , jak sie okazało było to z 20 gier , jednak każda kolejna , był to kolejny poziom tej samej gry co miało sens  jednak nie wiedzieć dlaczego każda z tych 199 gier miała swoją indepędną nazwę , zawsze zastanawiało mnie co to a na celu i komu się chciało ów twory nazywać . Tak czy inaczej skonczyłem na godzinnym zagrywaniu się , aż do nieprzytomności w gry : Mario ,  Mario Bross ( ta wersja gdzie biegało się po planszy wielkości ekranu i zbierało monety na 3 czy 4 poziomach . ) ,Ice Man ( eskimosik , kilof , wspinanie się aż na szczyt gry przy czym unikanie wszelakich niebezpieczeństw stylu foki , morsy , pterodaktyle i oczywiście - wyścig z czasem ) ,kolejnym hitem - bomberman ;d , king kong , galaga , tanks , gdy rodzice dokupili rewolwer optyczny, pierwszy ( i nie ostatni , ponieważ namiętnie się psuły )w grę wkroczyły kaczki i gra w której strzelało się do przestępców . Z tego wszystkiego mogę wyłonić perełki - Mario  , Chip 'n Dale które to miałem na osobnym kartrigu , świetna , aczkolwiek skomplikowana i rozbudowana gra , przez co musiałem grać w nią przez parę dni , ażeby ją przejść co skutkowało 36-72h pracy zasilacza konsoli co dwukrotnie spowodowało jego spalenie , właściwie nie jego , ponieważ zwoje cewek były za każdym razem całe , a jedynie (!) obudowa się roztapiała i zamieniała w płyn , po czym przewody i zabepieczenia się zwierały i tak oto konczyła życie jednostka mocy .... śwetna gra naprawdę , po nocach mi się sniła . Kolejną perełką była contra - naszczęście troche mniej skomplikowana , a może poprostu lepiej umiałem w to grać  - jedno popołudnie i gra przeryta od początku do konca . Często grałem w ta grę z rodzicami  , Nie mogę obecnie spac przez tą contre - dowiedziałem się ostatnio o reszcie częsci o których przez tyle lat nic nie słyszałem (!) a jest ich sporo , wyszły na następce konsoli jakiej miałem kolona , jak również na konsole opozycyjnych firm i w tym na PS2 gdzie najlepsza jej odsłoną była NeoContra , jeśli nie uda mi się zdobyć działającego plynie ( >60 fps ) emulatora będę zmuszony kupić ową czarnulkę i postawić pod telewizorem . Teraz nadchodzi pora na gry familijne , a raczej grupowe . Wraz z rodziną i kumplami grałem w Mario, Pinballa , Papaya , różnego rodzaju wyścigi i motokrosy . Razem z przegrzaniem się scieżek w konsoli , nastał czas gier komputerowych .Początkowo miałem dwie gry demo - Motoracer 2 oraz Nascrar 3d ultra pinball , fenomenalne poprostu , i ryszyły machiny gier - ponieważ na co jak na co ale na komputer osobisty jest największa chyba ilość gier , jak i ich rozpowszechnianie jest najłatwiejsze , jak i najwygodniejsze . Jakie gry zapadły mi w pamięć  ?Seria Jazz , PoP , NFS , Diablo jak i jego druga część z dodatkiem ( tutaj klękaj battle.net ;d ) , Tomb Raider , Painkiller , FF ( tutaj emulatory poszły w ruch ) Area 51 . Obecnie nie gram już dużo chociaz ostatnie tak sobie przeszedłem painkillera i ostrze żeby na Diablo III . Gra winna mieć klimat ( czytaj Painkiller , Tomb Raider ) i być grywalna . I wcale nie chodzi mi o to ze włanczam jakąs strzelanke i przechodze kawałek 20 razy bo tak trudne . Gra ma mnie bawić , i być prosta , ale bez przesady .Painkiller w swej [prostocie zabija ale również jest potwornie grywalny . Są tego skrajne przypadki jak nowy fatalny PoP jednak nadmierne myślenie  wgrach nie jest wskazane , nawet w moim ulubionych jRPG ( pokemon , ff ) tam nie należy myslec , mamy liniowa fabułe ,ew. 2-3 zakonczenia i tyle , nie chodzi o to żeby mysleć , głowić się , ale o to żeby grać i przeżywać tą historie , i po to fabuła i powinna być tak skonstruwana zeby przezywać nią za każdym razem czy to podczs grania czy oglądaniu przerywnika - filmu .


Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Kwiecień 2009, 21:45:53 »
i tak nic nie dorowna pozycjom legendarnym, i nie sadze zeby kiedykolwiek jakakolwiek gra mogla sie rownac do tych:
lemingi, scorch, transport tycoon, wolfenstein i jeszcze kilka innych kultowych pozycji, w ktore gral chyba kazdy, kto mial pc na poczatku lat 90tych

ostatnio co bardziej wciagnely mnie gta4, robokill - prosta platformowka we flashu, i devil may cry4, ale w porownaniu z grywalnoscia wyzej wymienionych legend, to to jest chlam
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2009, 21:47:58 wysłana przez zbaracki »
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Wypowiedz sie. Twoja ulubiona gra??
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Kwiecień 2009, 21:35:40 »
i tak nic nie dorowna pozycjom legendarnym, i nie sadze zeby kiedykolwiek jakakolwiek gra mogla sie rownac do tych:
lemingi, scorch, transport tycoon, wolfenstein i jeszcze kilka innych kultowych pozycji, w ktore gral chyba kazdy, kto mial pc na poczatku lat 90tych

ostatnio co bardziej wciagnely mnie gta4, robokill - prosta platformowka we flashu, i devil may cry4, ale w porownaniu z grywalnoscia wyzej wymienionych legend, to to jest chlam


teraz na gry się patrzy z innej perspektywy... kiedyś gra to było coś (nie podałeś Fallout'a co mnie oburzyło), a teraz... gra wychodzi średnio co drugi dzień, nie dorobiona, z bugami i tylko po to by uskubać od głupich ludzi trochę kasy...