TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

2 błędy przy uruchamianiu.

2 błędy przy uruchamianiu.
« dnia: 30 Marzec 2009, 00:41:57 »
Witam.
Dwie rzeczy chciałbym zmienić, ale nie wiem jak.
1. "Can't Open ACPI ATK0100 kernel Mode Driver. Co to znaczy i jak to wyłączyć, naprawić?
2. Wyskakuje okno w notatniku. Wiem, że da się to prosto wyłączyć, ale ejszcze na to nie wpadłem.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: 2 błędy przy uruchamianiu.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2009, 01:43:18 »
Ad.1
Laptop czy stacjonarny? Przeinstaluj sterowniki od płyty głównej od producenta.

Ad.2
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup - Usuń plik desktop.ini
C:\Users\nazwa\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup  - Usuń plik desktop.ini

Odp: 2 błędy przy uruchamianiu.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec 2009, 02:16:33 »
1. Laptop Lenovo SL500. Świerza instalacja, nie mam sterowników, tylko partycje recovery.

Po instalu win 7 ciągle mam problemy ze sterownikami od Lenovo. Nie działa mi jeden Slide barowski gadżet od Lenovo i nie działają przyciski (boczne od głośności i te skróty z "Fn")
Jeśli tyle samo zabawy czeka mnie z płytą główną to wolę już mieć ten komunikat..... ???

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: 2 błędy przy uruchamianiu.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec 2009, 08:10:28 »
http://www.lenovo.com/pl/pl/index.html > wsparcie > tam znajdź swój model i będą sterowniki.