TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Marzec 2009, 20:23:20 »
Po to żeby była.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Marzec 2009, 21:30:08 »
Po to żeby była.

Bardzo mądry post i wyjaśniający wszystkie moje watpliwości... :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Marzec 2009, 21:35:27 »
@ tbgkol
Tak samo mądry, jak Twoje pytanie "No i na co?"  :P
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Marzec 2009, 22:19:49 »
@ tbgkol
Tak samo mądry, jak Twoje pytanie "No i na co?"  :P

Pytanie, było mądre, bo po co IE po polsku w sysytemie w fazie RC i do tego jeżeli OS jest cały po angielsku? To tak jakby np. tylko przetłumaczyć w nowszym patchu tylko menu do gry, ale dialogów w grze już nie...
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2009, 14:47:03 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Marzec 2009, 19:52:00 »
Witam
mam taki problem po aktualizacji Windowsa 7 7056 do 7068 IE8 zaczal mi migotac tzn tak jak nie ruszam myszka wszystko jest ok jak tylko rusze myszka przejade po odnosnikach do podstron cala strona migocze szczegolnie na stronach gdzie sa obrazki zdjecia itd.....tam gdzie jest tylko tekst jest wszystko wporzadku.
moze ktos wie co ta za przyczyna

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Marzec 2009, 19:57:30 »
Internet Explorer 8 to badziew, sprawdźcie w teście Acid3... żal.pl. Poza tym jeśli do Windows 7 dołączą tą przeglądarkę to będzie wielka klapa... ja od razu Chroma zainstalowałem.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Marzec 2009, 21:18:46 »
Internet Explorer 8 to badziew, sprawdźcie w teście Acid3... żal.pl. Poza tym jeśli do Windows 7 dołączą tą przeglądarkę to będzie wielka klapa... ja od razu Chroma zainstalowałem.

Ale się pochwaliłeś swoją wiedzą, normalnie chyba z nią możesz isć na Oxford lub Yale, i co z tego że Opera czy FF prawie przechodza test? Jak np. niektóre strony wymagaja IE, bo tylko pod nim poprawnie wyświetlają strony, a za to wyrażenie "żal.pl" nie określam twojego wieku wyżej jak VI klasa podstawówki...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Marzec 2009, 21:29:04 »
Tak? To dlaczego w Windows 7 można wywalić IE8? Czyżby to było tylko wykonanie kary naniesionej przez UE przeciwko działaniom monopolowym M$? Nie sądzę...
« Ostatnia zmiana: 29 Marzec 2009, 21:30:55 wysłana przez Zbychu »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Marzec 2009, 21:42:54 »
Tak? To dlaczego w Windows 7 można wywalić IE8? Czyżby to było tylko wykonanie kary naniesionej przez UE przeciwko działaniom monopolowym M$? Nie sądzę...

No to powiedz po co jest możliwość wywalenia? :> Bo ja tu nie widzę innego powodu jak tego, żeby UE się "odwaliło" od MS...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Marzec 2009, 22:14:06 »
M$ wreszcie uświadomił sobie, że ich przeglądarka powoli traci utartą pozycję w rankingu przeglądarek i dlatego już idzie na rękę tym, którzy po instalacji Windows są pewni zainstalowania innej przeglądarki...

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Marzec 2009, 22:16:25 »
@tbgkol Tylko jeszcze odpowiedz na pytanie, czemu niektóre strony wyświetlają się prawidłowo tylko na IE? Bo IE taki wspaniały? Nie, dlatego, że są napisane pod IE z wykorzystaniem funkcji wymyślonych przez Microsoft i nie zgodnych z żadnymi standardami.
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #56 dnia: 29 Marzec 2009, 22:27:55 »
Nie, dlatego, że są napisane pod IE z wykorzystaniem funkcji wymyślonych przez Microsoft i nie zgodnych z żadnymi standardami.

Ależ ja o tym doskonale wiem, tylko wkurza mnie takie gadanie, że FF najlepszy bo prawie przechodzi ACID3, a nie dzialają niektóre strony na nim poprawnie.

M$ wreszcie uświadomił sobie, że ich przeglądarka powoli traci utartą pozycję w rankingu przeglądarek i dlatego już idzie na rękę tym, którzy po instalacji Windows są pewni zainstalowania innej przeglądarki...

Ale ty gadasz głupoty saksońskie(żeby nie powiedzieć pierdoły). IE i tak się nie odinstalowuje, bo w końcu potem jakoś bez plyty musi sie dać zainstalować, to jest racze opcja "wyłączenia" IE, a nie jego usunięcia, ale z tym argumentem to mi sie śmiać chce, głupszego już bym nie wymyślił jak twój. :>
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #57 dnia: 29 Marzec 2009, 22:43:31 »
Jakbym nie wiedział... znalazł się ten, który wszystkie rozumy pozjadał... a jeśli chodzi o Acid to był to jedynie przykład... i po drugie to nie twierdzę że FF to bożek, do którego się modlę...

A co do przeglądarek to jeszcze przydałoby się uwzględnić szybkość ich działania...

I to, że w IE umieszczono tryb zgodności świadczy tylko o tym, że M$ - tak jak to po części dał znać @butters - robi wszystko odwrotnie... bo niby po co stworzyć przeglądarkę, która pracowałaby ze wszystkimi obecnymi standardami...?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Internet Explorer 8 RTM - już skompilowany!
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Marzec 2009, 14:51:37 »
Jakbym nie wiedział... znalazł się ten, który wszystkie rozumy pozjadał... a jeśli chodzi o Acid to był to jedynie przykład... i po drugie to nie twierdzę że FF to bożek, do którego się modlę...

A co do przeglądarek to jeszcze przydałoby się uwzględnić szybkość ich działania...

I to, że w IE umieszczono tryb zgodności świadczy tylko o tym, że M$ - tak jak to po części dał znać @butters - robi wszystko odwrotnie... bo niby po co stworzyć przeglądarkę, która pracowałaby ze wszystkimi obecnymi standardami...?

Czy ja kiedykolwiek mówilem, że wszystko wiem, że mówisz, że pozjadałem wszytskie rozumy? Czy ja mówiłem, że uważasz FF za bożka? IE akurat bardzo szybko chodzi i włącza się z marszu, a nie jak FF, który włącza się czasem i 5 sekund na moim kompie(konf. w podpisie). Widac, że jesteś niedoinformowany... Bo tryb zgodności włącza tryb zgodności z IE7, a niez innymi przeglądarkami...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)