TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Build 7057 x86 - Wyciekł!

Offline PiasQ

Odp: Windows 7 Build 7057 x86 - Wyciekł!
« Odpowiedź #195 dnia: 29 Marzec 2009, 21:28:07 »
A ja mam takie pytanko. Jest jakieś narzędzie do seryjnego nadawania/resetowania uprawnień do plików/folderów ??
Chodzi o to, że na buildzie 7000 na początku pochrzaniło mi się udostępnianie kilku folderów i nagle nie miałem do nich uprawnień, przez co w każdym zawartym pliku musiałem nadać sobie uprawnienia, żeby móc go otworzyć/skasować. Po instalacji buildu 7057, znowu te same foldery mi się poblokowały i muszę od nowa nadawać uprawnienia. Widzę jednak, że po kolejnej instalacji znowu będzie to samo. Czy mogę jakoś to zresetować?
Compal FL90 + T7500 2,2GHz + 2x1GB DDR2 667 MHz + GF8600GT + HDD 160GB + Aston Martin Rapide :P
** Specjalizuję się w nawigacjach :D **
Win: 3.11 -> 95 -> 98 (+SE) -> Me -> 2k -> XP Pro -> Vista Business x86 -> Windows 7 Beta
Polski Internetowy Klub Użytkowników Renault - klubrenault.pl