TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 Build 7070 screenshots


Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2009, 18:57:55 »
pozdrowienia dla tych co ściągnęli 7068 :) Najlepiej poczekać aż wyjdzie konkretna wersja z konkretnymi zmianami ;) Chyba że 7070 zawiera w sobie coś ciekawego, nowego.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marzec 2009, 19:05:49 »
Jestem tego same zdania, ale jak się ma nową wersję jako jeden z pierwszych to szkoda czekać na wieści czy coś nowego jest. A w 7070 to po scrennach nic nowego nie widać. Czy będą jakieś jeszcze zmiany to nie wiadomo. Może to być koniec zaskakujących zmian. Ale niema co gdybać trzeba czekać na RC1 do maja.

Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marzec 2009, 19:13:48 »
W sytuacji gdy uaktualnienie przechodzi gładko i bez zakłóceń, to nie widzę problemu barthd ;)
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Marzec 2009, 19:30:24 »
butters, nie mówię że to problem :) jasne że przeciwnie, tylko jeżeli na razie nie ma to większej róznicy w użytkowaniu to uaktualnienie większego sensu nie ma :) Pewnie gdyby ściąganie kolejnych buildów zee względu na mój internet nie trwało tak długo to przy odrobinie wolnego czasu sam bym uaktualnił.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX


Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Marzec 2009, 10:32:13 »
Heh , zapewne chodzi o czas zmarnowany na ściąganie obrazu , ażeby aktualizować system dla dwu koncowych numerków rewizji ;p Moim osobistym zdaniem nie warto tego robić, chyba , że na wirtualu . Zainstalowałem jedną nieoficjalną rewizje 7 ponieważ chciałem zobaczyć jak to dziala , natomiast wiadomo - najbezpieczniej jest ściągać wersje officjalne , tak robiłem z vistą i tak polecam z 7 - dlaczego ? Ponieważ , jak MS oświadczy , że mozna bez problemu zauktualizowac , z bety 1 do rc to tak mozna i nie będzie zadnych niespodzianek jak sie prawidłowo zainstaluje ;p Kurcze , teraz chce zainstalować chyba na powrót 7 ponieważ  , przez grzebanie popsułem viste i sam nie wiem , że viste stawiać, czy jakiś build 7 - pytanie jaki , czy pozostac przy becie ? Poczekać na rc ? hmm....

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marzec 2009, 11:20:10 »
Ja bym na Twoim miejscu zainstalował betę 7068 (u mnie build 7067 64 bit powodowałwczoraj mnóstwo bluescreenów więc przywróciłem go do punktu sprzed kilku dni, mam nadzieję że znów nie trzepnie...) lepsze niż Vista i łatwiej Ci będzie przechodzić na RC :D Wydaje mi się że zapewne wystarczy 'upgrade' przy instalacji ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marzec 2009, 11:48:18 »
Heh , zapewne chodzi o czas zmarnowany na ściąganie obrazu , ażeby aktualizować system dla dwu koncowych numerków rewizji

Jacie pieprze, od kiedy to zmiany w wyglądzie świadczą o zmianach w kodzie źródłowym?? A może wpadłeś na to że nawet w 1 tydzień ponad tysiąc developerów coś z tym kodem robi - no nie. Czy może wg. Ciebie i co poniektórych siedzą tam sobie i kawę piją??
A czym dla Ciebie jest numer build (nie rewizji - jak napisałeś)? Tak sobie kompilują obrazy dla rozrywki?
Prawie co dzień pod koniec dnia kompiluje się obraz systemu aby wewnętrzni testerzy sprawdzili czy wszystko gra.

Najbardziej rozpieprzają mnie ci, którzy jak nie zobaczą nowego wodotrysku to uważają że nic się nie zmieniło...
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marzec 2009, 14:24:23 »
Heh , zapewne chodzi o czas zmarnowany na ściąganie obrazu , ażeby aktualizować system dla dwu koncowych numerków rewizji

Jacie pieprze, od kiedy to zmiany w wyglądzie świadczą o zmianach w kodzie źródłowym?? A może wpadłeś na to że nawet w 1 tydzień ponad tysiąc developerów coś z tym kodem robi - no nie. Czy może wg. Ciebie i co poniektórych siedzą tam sobie i kawę piją??
A czym dla Ciebie jest numer build (nie rewizji - jak napisałeś)? Tak sobie kompilują obrazy dla rozrywki?
Prawie co dzień pod koniec dnia kompiluje się obraz systemu aby wewnętrzni testerzy sprawdzili czy wszystko gra.

Najbardziej rozpieprzają mnie ci, którzy jak nie zobaczą nowego wodotrysku to uważają że nic się nie zmieniło...

Jakis taki mądry gagatku to podaj mi changelog , nie napisałem słowa o wodotryskach a o uzytecznych zmianach - a zmiana numerka nie jest zmianą uzyteczności , btw .- sprawdz co to jest rewizja i pogadamy ... jeden synonim i głupiejesz . A buildy są komilowane i nie każdy jest lepszy od poprzedniego , najpierw trestuje sie program , i nie każda zmiana jest słuszna - jako programista to wiem i też powinieneś wiedzieć , a dam sobie resztkę rąk uciąć że nie każdy deweloper daje optymalny skompilowany build.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Marzec 2009, 22:57:24 »
Jakis taki mądry gagatku to podaj mi changelog , nie napisałem słowa o wodotryskach a o uzytecznych zmianach - a zmiana numerka nie jest zmianą uzyteczności , btw .- sprawdz co to jest rewizja i pogadamy ... jeden synonim i głupiejesz . A buildy są komilowane i nie każdy jest lepszy od poprzedniego , najpierw trestuje sie program , i nie każda zmiana jest słuszna - jako programista to wiem i też powinieneś wiedzieć , a dam sobie resztkę rąk uciąć że nie każdy deweloper daje optymalny skompilowany build.

"Assembly Version Number" składa się z:
<major version>.<minor version>.<build number>.<revision>
Z czego gagatku Microsoft w numerze kompilacji nie stosuje "revision number" tylko nazwę gałęzi :)

@" jako programista to wiem"
Jako programista pracujący przy projekcie systemu operacyjnego?

@"a dam sobie resztkę rąk uciąć że nie każdy deweloper daje optymalny skompilowany build"
Przeczytaj to zdanie jeszcze raz, nie chce mi się dalej tłumaczyć ;)

Miłego dnia ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Kwiecień 2009, 20:50:21 »
Swoją drogą ciekawe ile czasu się kompiluje taki Windows 7 ?

Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Kwiecień 2009, 21:29:23 »
pewnie czas jest zbliżony do WinPE a może troche więcej więc pewie od 40min-1h

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Kwiecień 2009, 22:53:05 »
Co ma WinPE do kompilatora. WinPE (a raczej imagex) pakuje tylko obraz WIM.
Kompilacja to przekształcenie kodu źródłowego wszystkich komponentów systemu w pliki binarne, a ona może troszkę trwać (chociaż nie wiadomo na jakim sprzęcie przebiega ten proces)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 7 Build 7070 screenshots
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Kwiecień 2009, 22:59:25 »
W takim razie zostałem zle poinformowany . Piooner jakiś czas temu tłumaczył mi że winpe się kompiluje i ot dlatego to powiedziałem , ale przypuszczam ze nie dłużej niż ta godzine z doświadczenia , przecież rzeczy takie jak exploler , paint, notatnik etc. kompilowane sa osobno i testowane , więc tak naprawde całe od nowa skompilowanie  i poskładanie do kupy trwa długo ale sam system który pracuje i działa , nie mówiąc o fukncjonalności dłużej się kompilowac nie będzie . Nie chce wywoływac wojny  , ale gentoo w 20min kompiluje więc biorąc pod uwage większą złożoność windowsa to pewnie odrobine więcej . Swoją droga ciekawe kto ma prawo do kompilacji i dlaczego jeszcze nie wyciekal , a moż eja nie słyszałem kod windowsa ;p Wiem ze z longhornem cos było i z 2000 ale nie jestem pewien .