TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Demo

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Demo
« dnia: 26 Marzec 2009, 21:31:40 »
Demo, czyli w skrócie demonstracja gry. Jakie jest założenie istnienia dem'a? Oczywiście zaprezentowanie gry, a dokładniej namówienie graczy do kupna gry.

I teraz pytanie do Was.

  • Jakie demo, jakiej gry sprawiło, że bez wahania kupiliście pełną wersję?
    W demo jakiej gry graliście najdłużej, które według Was jest najlepsze?
  • A która gra Was rozczarowała? Jakie demo było świetne a pełna wersja okazała się wg Was rozczarowaniem?

Zapraszam do dzielenia się wrażeniami i dyskusji :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Demo
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2009, 22:41:08 »
Zawiodłem się na Battlefield 2, nie to, żeby gra była zła, ale w demie bez problemu mogłem się załapać na samolot, a w pełnej czasami pół drużyny zamiast walczyć stoi przy spawnie samolotu i jak tylko się pojawi są wyścigi/teamkille, żeby tylko się załapać (a często jak się wsiądzie to na złość zniszczą i w ten sposób samolotu nikt nie ma).

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Demo
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2009, 23:02:13 »
MOH: AA - dzięki temu kupiłem ją. ;D
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2009, 23:33:48 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Demo
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2009, 23:25:16 »
MOH: AA, Road to ElDorado

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Demo
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Marzec 2009, 00:04:38 »
MOH: AA - dzięki temu kupiłem ją. ;D
Ja też... i jeszcze Far Cry ;)

ziebal

Odp: Demo
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Marzec 2009, 00:06:09 »
Zeus: Pan Olimpu  :D

Btw, jedna z moich ulubionych gier :P

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Demo
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Marzec 2009, 00:36:59 »
Stronghold demo, to było coś niesamowitego. Po przejściu dema pokazał się taki jakby trailer co zawiera pełna wersja. Szczena mi opadła :D Twierdzę kupiłem w wersji podstawowej (bez kubka) za 79 zł od razu :)

Robin Hood: The Legend of Sherwood, pełną wersję wydał CD-PROJEKT za jakieś 19 zł, ale byłem szczęśliwy :D

Z innych typów gier to SWAT4

Demo Syberii 2 także mnie rozwaliło, nie sądziłem że przygodówka może być AŻ tak piękna i wciągająca.

I jak tak jeszcze patrzę po pudełkach to Soldiers: Ludzie Honoru też sprawiłem sobie po zapoznaniu się z demem :)




Bardzo natomiast rozczarowałem się Lionheart. Jako fan BG sądziłem że czas na jakiś comeback black isle i interplay.
Demo było... świetną grą z kilkoma planszami z pełnej wersji. To była w zasadzie jedyna część gry która była wciągająca i klimatyczna, po opuszczeniu Barcelony wiało już tylko nudą praktycznie. A było tak dobrze, ta muzyka, malownicze lokacje, akcenty, Barcelona, Maciavelli, Leonardo da Vinci, William Szekspir, zwariowany Don Kichot  - te postaci wmieszane w magiczny świat średniowiecza z ciekawą alternatywną historia a gra taka zrąbana :/ Pomysł idealny wykonanie marne
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Demo
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Marzec 2009, 00:48:10 »
Mirrors Edge - po zagraniu w demko polecialem do sklepu po pelna.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Demo
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Marzec 2009, 15:13:32 »
najlepsza? hmmm... ja za bardzo w dema nie gram... jak chce kupić to czytam recenzje... szacunek dla Clicka, dzięki niemu kupiłem gry których kupna później nie żałowałem...

Najgorsza to z pewnością mogę powiedzieć, że ruska gra... Adrenalin 2

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Demo
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Marzec 2009, 15:16:46 »
nie gram w Dema
tylko czekam aż gra trochę stanieje i kupuje :)
w Ostatnie demo jakie grałem to był NFS PS i to jak wychodziło
a obecnie jestem posiadaczem wszystkich serii od u do UC
fakt zawiodłem się ze UC nie ma dema -- tu miałem zamiar zagrać w demo