TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mac, linux i PC....

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Marzec 2009, 21:41:16 »
Cytuj
Heh, pierwszy filmik genialny Uśmiech Co z tego ze linux nadaza za najnowszymi trendami skoro wciaz - choc naprawe nie rozumiem dlaczego - eksplorator plikow w gnome najnowszym czy KDE wyglada gorzej niz ten z windowsa 98 ? Animacje, cienie i pierdolki to nie wszystko - a wrecz nic podczas gry interfejs, okna, przyciski itd. wygladaja bardzo niesmacznie. Ale to tylko kwestia gustu - niczego nie krytykuje Uśmiech
http://www.gnome-look.org/
http://www.kde-look.org/

ziebal

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Marzec 2009, 00:08:34 »
A ja wam się muszę przyznać, że się przekonałem do dwóch systemów ostatnio...

Pierwszy to openSolaris, który jest fantastyczny na serwer, a drugi to Fedora, która przez jakiś czas będzie u mnie głównym systemem na laptopie :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Marzec 2009, 00:30:30 »
Cytuj
Heh, pierwszy filmik genialny Uśmiech Co z tego ze linux nadaza za najnowszymi trendami skoro wciaz - choc naprawe nie rozumiem dlaczego - eksplorator plikow w gnome najnowszym czy KDE wyglada gorzej niz ten z windowsa 98 ? Animacje, cienie i pierdolki to nie wszystko - a wrecz nic podczas gry interfejs, okna, przyciski itd. wygladaja bardzo niesmacznie. Ale to tylko kwestia gustu - niczego nie krytykuje Uśmiech
http://www.gnome-look.org/
http://www.kde-look.org/

Jesli Twoim zdaniem to jest estetyczny interfejs to ok :) Mnie on nijak nie pasuje. I tu nie chodzi o skiny itd. Trzeba by bylo cale X11 wymienic/zrobic nowa wersje.
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2009, 00:49:34 wysłana przez Mercor »

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Marzec 2009, 14:35:34 »
Cytuj
Heh, pierwszy filmik genialny Uśmiech Co z tego ze linux nadaza za najnowszymi trendami skoro wciaz - choc naprawe nie rozumiem dlaczego - eksplorator plikow w gnome najnowszym czy KDE wyglada gorzej niz ten z windowsa 98 ? Animacje, cienie i pierdolki to nie wszystko - a wrecz nic podczas gry interfejs, okna, przyciski itd. wygladaja bardzo niesmacznie. Ale to tylko kwestia gustu - niczego nie krytykuje Uśmiech
http://www.gnome-look.org/
http://www.kde-look.org/

Jesli Twoim zdaniem to jest estetyczny interfejs to ok :) Mnie on nijak nie pasuje. I tu nie chodzi o skiny itd. Trzeba by bylo cale X11 wymienic/zrobic nowa wersje.


Nie - X11 prócz ze mało stabilne to ok , jednak tutaj rola środowiska . Mając debiana przez chwile bajecznie zachwyciłem się awesome windows manager i powiem , że to jest najlepszy manager jaki kiedykolwiek miałem .

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Marzec 2009, 15:10:44 »
Heh, pierwszy filmik genialny :) Co z tego ze linux nadaza za najnowszymi trendami skoro wciaz - choc naprawe nie rozumiem dlaczego - eksplorator plikow w gnome najnowszym czy KDE wyglada gorzej niz ten z windowsa 98 ? Animacje, cienie i pierdolki to nie wszystko - a wrecz nic podczas gry interfejs, okna, przyciski itd. wygladaja bardzo niesmacznie. Ale to tylko kwestia gustu - niczego nie krytykuje :)

To mówisz chyba o standardowych... ściągnij sobie ikonki i inne pierdołki to zobaczysz prawdziwie piękno...
Linuks z tego słynie, że można sobie dopasować pulpit do własnych potrzeb... ja miałeś dawno temu Ubuntu 7.04 i miałem tak wyrąbany pulpit, że nawet W7 nie miał by do niego startu...

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Marzec 2009, 15:13:22 »
Poraz kolejny powtarzam :) Piekne ikonki na nic sie zdaja jesli same okna rysowane przez X11 wygladaja szpetnie - widocznie mam wyzsze wymagania jesli chodzi o interfejs. i po raz kolejny zaznaczam ze to kwestia gustu - mnie sie nie podoba i zadne zbajerowane ikonki tu nie pomoga - przypominam, kwestia gustu, zeby mnie zaraz nikt nie obskoczyl :P

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Marzec 2009, 16:22:58 »
Poraz kolejny powtarzam :) Piekne ikonki na nic sie zdaja jesli same okna rysowane przez X11 wygladaja szpetnie - widocznie mam wyzsze wymagania jesli chodzi o interfejs. i po raz kolejny zaznaczam ze to kwestia gustu - mnie sie nie podoba i zadne zbajerowane ikonki tu nie pomoga - przypominam, kwestia gustu, zeby mnie zaraz nikt nie obskoczyl :P

Haha  - teraz czysto technicznie - w jaki sposób różni sie rysowanie od windowsowego ;p ? Bo cię nie rozumiem ;p Daj przykład ;p

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Marzec 2009, 21:21:58 »
Ot czepianie sie dla samego czepiania - tutaj chyba wszyscy tak maja ? Przeczytaj dokladnie co napisalem - nie mowie ze sie to czyms technicznie rozni, ze jedno moze a drugie nie, ale ze robi to w inny sposob, wyglada inaczej, nie tak jakby mi sie podobalo i koniec.

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Marzec 2009, 21:49:46 »
Ot czepianie sie dla samego czepiania - tutaj chyba wszyscy tak maja ? Przeczytaj dokladnie co napisalem - nie mowie ze sie to czyms technicznie rozni, ze jedno moze a drugie nie, ale ze robi to w inny sposob, wyglada inaczej, nie tak jakby mi sie podobalo i koniec.

Sorry ale to nie jest czepianie się ;p To jak byś powiedział że krowa mleka nie daje bo puszcza się jej black metal ;p Czyli jedno od drugiego nie zalezy , a gadasz coś o rysowaniu okien przez X11 że inaczej wygląda ... wciąż nie mam pojęcia co chciałeś przekazać .

Odp: Mac, linux i PC....
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Marzec 2009, 01:18:56 »
Cytuj
To jak byś powiedział że krowa mleka nie daje bo puszcza się jej black metal ;p Czyli jedno od drugiego nie zalezy
tak to jest jak się rysuje okna kredkami :)