TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zmiana wyglądu ikon w folderze

Offline apollo1989

  • **
  • 79
  • Windows 7 Professional PL (MSDN AA)
zmiana wyglądu ikon w folderze
« dnia: 21 Marzec 2009, 22:08:46 »
jak zrobić by zmiana w jednym folderze(np na duże ikony) została zastosowana we wszystkich innych?? w poprzednim buildzie tzn 7048 była tak opcja z tego co pamiętam jak zastosuj dla wszystkich czy coś w tym stylu

Offline freeman

  • *
  • 36
  • FiestaKlubPolska
Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Marzec 2009, 23:53:02 »
Ustaw widok tak jak chcesz. W folderze kliknij "narzędzia",  "opcje folderów" , przejdz na zakładkę "widok" ikliknij "zastosuj do wszystkich folderów".
Fiesta Klub Polska na YouTube

Offline apollo1989

  • **
  • 79
  • Windows 7 Professional PL (MSDN AA)
Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2009, 09:35:07 »
może ja jestem jakimś laikiem ale gdzie są te "narzędzia"??

Offline freeman

  • *
  • 36
  • FiestaKlubPolska
Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2009, 11:04:41 »
Na górze każdego folderu "TOOLS"
Fiesta Klub Polska na YouTube

Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marzec 2009, 11:31:15 »
Należało by tylko nadmienić, że menu explorera jest domyślnie nie wyświetlane (przynajmniej w 7057, nie wiem jak we wcześniejszych, bo nie miałem). Aby się wyświetlało, przechodzimy do "Control Panel" w prawym górnym rogu przełączamy z "View by: Category" na "Large Icons" lub "Small Icons" wedle upodobań. Klikamy w "Folder Options" i na zakładce "View" ptaszkujemy "Always show menus" i mamy w explorerze sławetne ;) "Tools" zwane u nas "Narzędzia" :)
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline apollo1989

  • **
  • 79
  • Windows 7 Professional PL (MSDN AA)
Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Marzec 2009, 15:04:15 »
dzięki poszło:):)

Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Marzec 2009, 16:40:49 »
Należało by tylko nadmienić, że menu explorera jest domyślnie nie wyświetlane (przynajmniej w 7057, nie wiem jak we wcześniejszych, bo nie miałem). Aby się wyświetlało, przechodzimy do "Control Panel" w prawym górnym rogu przełączamy z "View by: Category" na "Large Icons" lub "Small Icons" wedle upodobań. Klikamy w "Folder Options" i na zakładce "View" ptaszkujemy "Always show menus" i mamy w explorerze sławetne ;) "Tools" zwane u nas "Narzędzia" :)
Albo, jeśli tylko na chwile jest potrzebne, wystarczy kliknąć Alt.

Odp: zmiana wyglądu ikon w folderze
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Marzec 2009, 17:49:49 »
Albo, jeśli tylko na chwile jest potrzebne, wystarczy kliknąć Alt.

O, a o tym nie wiedziałem :)
Parówkowy skrytożerca ;)