TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Rózne ciekawe fora

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Marzec 2009, 17:22:04 »
Jedno jest pewne jeśli bóg by istniał i był by dobry to coś takiego jak inkwizycja,krucjaty itp nie miało by miejsca więc może wcale nie jest dobry?

Może nie być tylko dobry nie dla swoich wyznawców?

tak naprawde nie masz dowodów czy umiarł tak czy tak ;p

Są dowody,takie jak spisy więźniów czy ludności rzymskiej. :)

ZAMKNIJCIE WRESZCIE TEN TEMAT!
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2009, 17:26:24 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Marzec 2009, 17:33:19 »
Jedno jest pewne jeśli bóg by istniał i był by dobry to coś takiego jak inkwizycja,krucjaty itp nie miało by miejsca więc może wcale nie jest dobry?

Może nie być tylko dobry nie dla swoich wyznawców?

tak naprawde nie masz dowodów czy umiarł tak czy tak ;p

Są dowody,takie jak spisy więźniów czy ludności rzymskiej. :)

ZAMKNIJCIE WRESZCIE TEN TEMAT!

yyy po prostu przestańcie offtopować?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Marzec 2009, 17:35:49 »
Nie, to nie rozwiąże problemu, trzeba zamknąć wątek, bo widze że się nigdy tu nie skończy OT. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Marzec 2009, 17:37:02 »
Nie, to nie rozwiąże problemu, trzeba zamknąć wątek, bo widze że się nigdy tu nie skończy OT. :)

Pewnie że nie religia to nic dobrego prowadzi do konfliktu i to bez powodu...

Więc zamknąc ten temat... :)

Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Marzec 2009, 17:37:40 »
Jedno jest pewne jeśli bóg by istniał i był by dobry to coś takiego jak inkwizycja,krucjaty itp nie miało by miejsca więc może wcale nie jest dobry?

Może nie być tylko dobry nie dla swoich wyznawców?

tak naprawde nie masz dowodów czy umiarł tak czy tak ;p

Są dowody,takie jak spisy więźniów czy ludności rzymskiej. :)

ZAMKNIJCIE WRESZCIE TEN TEMAT!

To pokaż wpis ze faktycznie jezus tam umarł ;p Na dobrą sprawe kościół mogł mesjasza wymyslić "stworzyć " Przecież kosciół ewoluuje i nie mówię ze to złe , jednak ja w tym nie uczestnicze ;p

P.S. Już nikt nie pamięta ze jakiś czas temu przeszczep , czy zwykła sekcja zwłok była niedopuszczalna , a aborcja była akceptowalna przez kosciół , wszystko się zmienia i tak naprawde nie wieadomo czy wiara obecna katolicka ma choćby jeden wspólny pierwiastek z pierotnym chrześcijanizmem , i tak na dobrą sprawe to my jesteśmy sektą , dla takiego judaizmu i wicewersa , każdy wierzy w co chce a nazywanie czegoś głupota jest świadectwem jego inteligencji - dlaczego np. nie mógł umrzć na palu ? Przecież ludzi umierali już na palach a widziałes kogoś przybitego za dłonie do krzyza ? Przeciez dłoń by się przerwała i by spadł , tak samo dlaczego jabłko jest zakazane ? Nie jest nigdy jabłko nie było zakazane a to wymysł ludzi i nie ma takich dowodów ;p Etc. Etc. i tak można godzinami , moim zdaniem nie powinno się prowadzić debaty JAKI bóg j=jest słuszny , lecz CZY bóg jest , bo ja kjest to nie wazne czy wieże w Jahwe , Szirme , Allacha czy kogo innego , moim zdaniem jeżeli trwał w głębokim ateiźmie i bóg istnieje tez mnie zbawi bo jestem wiery własnym przekonaniom a spali wszystkich obłudników ;p Moim zdaniem obłuda jest najgorsza , co dalej prowadzi do dewocji . Ale pojawia się kolejny wątek miłosierności ... Dlatego wiara jest kazdego osobista sprawą a nazywanie czegoś głupotą jak tbgkol nazwał nie jest dojrzałe .

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Marzec 2009, 17:41:50 »
Dobra niech jakiś mod zamknie ten temat bo lucas_gab i tbgkol się pogryża :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Marzec 2009, 17:42:13 »
Ja mówięłm, że inne wiary są głuie? Proszę? Ten kolega tak mówil. Przeczytaj uważniej. Nie mógł umrzeć na palu, bo wtedy nie zabijano tak ludzi. A z tymi dłońmi to mówią nawet o tym na religiach, że jest to nie możliwe, że na przyczepiali za dłonie ludzi, tak samo mówią o głupocie związanej z widocznością samej krwi tryskającej z rany, na obrazach średniowiecznych. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Marzec 2009, 17:46:52 »
Ja mówięłm, że inne wiary są głuie? Proszę? Ten kolega tak mówil. Przeczytaj uważniej. Nie mógł umrzeć na palu, bo wtedy nie zabijano tak ludzi. A z tymi dłońmi to mówią nawet o tym na religiach, że jest to nie możliwe, że na przyczepiali za dłonie ludzi, tak samo mówią o głupocie związanej z widocznością samej krwi tryskającej z rany, na obrazach średniowiecznych. :)

Ale powiedziałes ze to co on mówi to głupota ;p Skoro barbarzynscy w tamtych czasach nabijali to jezusa tez mogli ;p Zreszta naprawdę zależy ci na tym jak on umarł ? Jak by dzisiaj religia się tworzyła to by go zagazowali albo pod prąd podłączyli tu chodzi o sama symbolike smierci ;p

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Rózne ciekawe fora
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Marzec 2009, 18:40:06 »
Zamknąłem... na was nie ma mocnych >:(