Windows 7 Forum

Pomoc i wsparcie Windows 7, 8, 10 => Sieci komputerowe i Internet => Wątek zaczęty przez: szkuti w 21 Kwiecień 2015, 11:48:28

Tytuł: Problem z internetem windows 7
Wiadomość wysłana przez: szkuti w 21 Kwiecień 2015, 11:48:28
 Witam, mam problem z internetem po formacie. Otóż gdy włączam komputer internet działa mogę używać przeglądarki, każda strona działa jak należy ale przestaje działać gdy włączę np. teamspeaka lub grę która korzysta z internetu w tym przypadku GTA V, wtedy na ikonie od połączenia pojawia się żółty trójkąt, nie pomaga żaden restart routera czy wyciągnięcie kabla, jedynie zostaje restart komputera, ale gdy uruchomi się ponownie znów dzieje się to samo z internetem. Przed formatem wszystko było ok. Mam windows 7 Ultimate x64, kabel od internetu mam połączony przez kartę sieciową USB (DM 9601 USB to fast ethernet adapter) ponieważ karta sieciowa spaliła mi się podczas burzy. Po pojawieniu się żółtego trójkąta nie mogę wyłączyć/włączyć karty sieciowej bo zawiesza mi się menedżer urządzeń, i wtedy nawet komputer mi się bardzo długo wyłącza. Proszę o pomoc.
Tytuł: Odp: Problem z internetem windows 7
Wiadomość wysłana przez: kamiton w 23 Kwiecień 2015, 20:40:43
wygląda to na nieprawidłowy lub nieprawidłowo zainstalowany sterownik sieciówki, sprawdz, przeinstaluj, dodatkowo wyłącz w biosie dokową sieciówkę.