Windows 7 Forum

Pomoc i wsparcie Windows 7, 8, 10 => Konfiguracja systemu => Wątek zaczęty przez: koval999 w 15 Styczeń 2011, 00:43:56

Tytuł: Spolszczenie W7 Professional, jednak nie do końca...
Wiadomość wysłana przez: koval999 w 15 Styczeń 2011, 00:43:56
Witam.
Po spolszczeniu W7 Professional zgodnie z http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html (http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html)
Wszystko przebiegło super i mam spolszczonego windowsa 7.
Niestety w przypadku polskich programów pojawia się problem z czcionkami (np. po wybraniu w instalacji języka polskiego zamiast ę ą ź ć są krzaki np. Zgadzam siê a w programach po instalacji w ogóle nie widać czcionek tylko np. kwadraty).

Proszę o pomoc.


Tytuł: Odp: Spolszczenie W7 Professional, jednak nie do końca...
Wiadomość wysłana przez: sCooBy^ w 18 Styczeń 2011, 17:31:36
Zmień preferencje regionalne dla aplikacji:

Panel sterowania->Region i język->zakładka "Administracyjne"->przycisk "Zmień ustawienia regionalne systemu" :)
Tytuł: Odp: Spolszczenie W7 Professional, jednak nie do końca...
Wiadomość wysłana przez: koval999 w 18 Styczeń 2011, 22:22:14
Niestety to też sprawdzałem wiele razy i jest ustawiona Polska. mimo to przy instalacji niektórych programów i gier jest tak jakby domyślnie system był anglojęzyczny. np. Dragon Age na W7PL proponuje polska, rosyjską itp  wersję językową gry. U mnie proponowane są angielska, niemiecka itd (ta sama płyta z grą). niby wyjściem jest instalacja polskiej wersji Windowsa 7, ale na razie szukam mniej inwazyjnego rozwiązania.