Windows 7 Forum
		Pomoc i wsparcie Windows 7, 8, 10 => Konfiguracja systemu => Wątek zaczęty przez: piotrek1972 w 10 Lutego 2010, 16:13:39
		
			
			- 
				Mam następujący problem :podczas pomiaru przepustowości łącza przy download zawsze miernik wskazuje 0 podczas gdy upload od 90 do 120 kbps strony otwierają się normalnie problem polega na odtwarzaniu programów z Ipla "kłopoty ze strumieniem" system Windows 7.Posiadam Neostrada - kabel przez Livebox,wi-fi wyłączone.A czy może mieć to związek z tym:
 przy tworzeniu mapy sieci jest taki komunikat:" System Windows nie może utworzyć mapy sieci. Odpowiedzi z innych urządzeń w sieci są opóźnione lub w sieci znajduje się niezgodny router" lub System Windows nie "widzi" żadnego komputera i urządzenia.Proszę o pomoc
			 
			
			- 
				Sprawdź ustawienia Lan I Nat w Livebox.Do poprawnego działania jest potrzebna odpowiednia konfiguracja ustawień urządzenia.Jeżeli zmieniałeś wcześniej ustawiania w livebox prawdopodobnie coś namieszałeś.
			
 
			
			- 
				dzięki a możesz krótko napisać jak mają być ustawione  LAN i NAT oraz jak mają być skonfigurowany livebox?
Z góry dziękuję