TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec 2009, 14:22:19 »
Fakt... Ale w moim rozumieniu odpicować znaczy ulepszyć, a nie "dodać nowe niepotrzebne nikomu funkcje zamulające system" :D

Według mnie goły system tak jak teraz jest idealny reszte niech każdy user sam sobię zrobi według włąsnego gustu...

Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec 2009, 14:23:33 »
Ale przyznasz racje... juz teraz nie taki on goły :P A mimo to żwawy skubaniec...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2009, 14:27:12 »
I w moim również. Po co mi system z funkcjami których nie włączę ani razu bo nawet nie będę wiedział o ich istnieniu.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Marzec 2009, 14:27:41 »
Ale przyznasz racje... juz teraz nie taki on goły :P A mimo to żwawy skubaniec...

TO chyba o to chodzi szybki,stabili i bardziej kompatobilny niż poprzednie windowsy razem wziętę i masz praktycznie tylko podstawowy stuff reszte sam sobię dodajesz według własnego gustu...według mnie to swiętnę podejscie do sprawy...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2009, 14:29:38 »
Tylko jeszcze jedną rzecz bym zmienił, żeby programy które się instaluje dodatkowo od innych producentów niezawierały tyle bibliotek i niebyły takie pamięciożerne.

Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marzec 2009, 14:34:27 »
To już niestety problem producentów :/

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Marzec 2009, 14:41:16 »
To już niestety problem producentów :/

Niestety M$ nie ma nic do tego co inny dają do programów itd...dla przykładu na XP musiałem instalowac sterowniki do drukari 1gb bo mniejsze wersje nie działały + 100mb pamięci zjadało bo nie dało się wyłączyc tych pierduł...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Marzec 2009, 19:23:02 »
Każdy producent dodaje kupę syfu który nikomu nie jest potrzebny.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Marzec 2009, 19:40:27 »
Każdy producent dodaje kupę syfu który nikomu nie jest potrzebny.

Najgorszę jest to że jak wyłączyłem czesc stuffu nie potrzebnego to drukarka przestała działac :) miedzy innymi dlatego lubię Vistę i W7 sam sterownik instalują bez syfu... :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Marzec 2009, 20:44:44 »
Rozumiem sterowniki do kart graficznych czy muzycznych ale po co do drukarki dodaje się jakieś stare wersje programów i tak większość oddzielnie instaluje jakieś programu mu potrzebne.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Szybki RTM Windows 7 - czy wyjdzie nam to na dobre?
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Marzec 2009, 20:48:14 »
Rozumiem sterowniki do kart graficznych czy muzycznych ale po co do drukarki dodaje się jakieś stare wersje programów i tak większość oddzielnie instaluje jakieś programu mu potrzebne.

Najlepsze jest to że mimo że miałem zainstalowane to scanner nie działał...ale jak używałem opcji z windowsa to działał...