TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacja Windows 7

ziebal

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Marzec 2009, 00:45:59 »
Nie? W stabilności OCZ zadecydowało pół volta...
Pamięci za szybkie? O czymś takich jak ich automatyczne spowolnienie zapewne też nie slyszaleś...

Bios od razu się zresetuję jeśli coś jest nie tak więc OC nie ma tu nic do rzeczy...

Automatyczne spowolnienie sorki ale pierwszy raz możę cofnąc się do ustawien fabrycznych ale na pewno nie zwolnią poniżej tego co producent dał czyba że user sam namiesza...

Pamięcie są kompatybilne w dół...
Więc jak płyta nie obsługuje prędkości pamięci to pamięć zwalnia do prędkości z jaką może działać płyta...

U mnie bios pozwala mi na wszystko... Poprostu daje komunikat jak coś może być nie tak i pyta czy kontynuować...

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Marzec 2009, 21:28:49 »
Ziebal zmienilem ustawienia biosu jakie były poprzednio czyli(zszedlem z OC tak jak bylo od nowosci) i to nic nie dalo ponadto na etapie Setup is starting... czekalem 20minut i nic a naped nic nie bujal ...:/
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2009, 21:35:45 wysłana przez Doniu991 »

ziebal

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Marzec 2009, 21:29:38 »
Ziebal zmienilem ustawienia biosu jakie były poprzednio czyli(zszedlem z OC tak jak bylo od nowosci) i to nic nie dalo ponadto na etapie Setup is starting... czekalem 20minut i nic a naped nic nie bujal ...:/

A użycie tych innych pamięci?

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Marzec 2009, 21:35:31 »
Tych innych pamieci sie zastanawiam bo mam OC i nie wiem czy przy wymianie zlikwidowac OC czy dodac do obecnych wtedy daloby mi w rezultacie 4 GB lecz 667;)

ziebal

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Marzec 2009, 21:53:30 »
Tych innych pamieci sie zastanawiam bo mam OC i nie wiem czy przy wymianie zlikwidowac OC czy dodac do obecnych wtedy daloby mi w rezultacie 4 GB lecz 667;)

Testowo wyjmij tamte i włóz tylko te wolniejsze - będzie wiadomo czy to wina pamięci, czy nie...

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #35 dnia: 18 Marzec 2009, 22:20:19 »
No niestety przed chwila wyjalem te co mialem obecnie i wlozylem poprzednie stare i niestety zero rezultatow czekalem jakis czas na ekranie setup is starting..." i nic naped po chwili przestal chodzic ....RAM nie pomoglo

ziebal

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #36 dnia: 18 Marzec 2009, 22:22:42 »
To wywaliło BSOD'a, czy nie? :)

Odp: Problem z instalacja Windows 7
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Marzec 2009, 18:20:09 »
Niestety teraz wywalilo nieco inny blad BSOD o takiej tresci PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA-(wyjasnienie ze strony hotfix)-bład oprogramowania ktore zażadało dostepu do danych ktorych nie ma.Mozliwe jest takze uszkodzenie pamieci RAM  L2 ,Video lub dysku.

0x00000050