TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Midori - następca Windows 7 i Windows 8?

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Midori - następca Windows 7 i Windows 8?
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:35:13 »
Haha, nie, już nie :) tzn. przycisk jest jeden wielki, ale to tylko na obudowie myszki - naciska się tak jakby były dwa oddzielone.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Midori - następca Windows 7 i Windows 8?
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lipiec 2008, 14:38:59 »
Ja pamiętam Maci z gimbusa :) wszystko było w monitorze. Polska klawiatura i myszka z jednym przyciskiem :D

Odp: Midori - następca Windows 7 i Windows 8?
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:23:57 »
No wiesz dla właścicieli prawdziwych Mac`ów na których instalacja Windowsa jest raczej niewykonalna ( a przynajmniej problematyczna ) jest to jedyne wyjście - aczkolwiek fakt, uciążliwe i na dłuższą metę raczej męczące.

Istnieje przeceż coś takiego jak boot camp, nowe maki to według mnie tylko pecety w ładnej obudowie i z ładnym systemem :P

Odp: Midori - następca Windows 7 i Windows 8?
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Lipiec 2008, 19:54:35 »
nowe maki to według mnie tylko pecety w ładnej obudowie i z ładnym systemem :P

i EFI :P

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Midori - następca Windows 7 i Windows 8?
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Lipiec 2008, 00:08:35 »
No wiesz dla właścicieli prawdziwych Mac`ów na których instalacja Windowsa jest raczej niewykonalna ( a przynajmniej problematyczna ) jest to jedyne wyjście - aczkolwiek fakt, uciążliwe i na dłuższą metę raczej męczące.

Istnieje przeceż coś takiego jak boot camp, nowe maki to według mnie tylko pecety w ładnej obudowie i z ładnym systemem :P

Pewnie ;) Ale z doświadczenia swojego wiem ze wcale tak różowo to nie działa - chyba że miałem jakiegoś wadliwego Mac`a w użytkowaniu.