TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Sierpień 2008, 18:08:06 »
Właśnie jest taka dziwna sprawa że IE8 beta 1 nie instaluje się pod Win 7 M1. Albo jakiś głupi błąd, albo w Win7 M1 jest jakaś część IE8, która nie pozwala na instalacje.

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Sierpień 2008, 12:12:54 »
Chyba przejdę na IE. W tym momęcie właśnie na nim siedze.

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Sierpień 2008, 17:04:40 »
Bardzo podoba mi się koncept konfiguracji Wi-Fi. Mam nadzieję, że ten aplet konfiguracji zostanie rozszerzony o więcej opcji :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Wrzesień 2008, 18:19:51 »
Bardzo podoba mi się koncept konfiguracji Wi-Fi. Mam nadzieję, że ten aplet konfiguracji zostanie rozszerzony o więcej opcji :)
O jakie opcje chodzi?
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Wrzesień 2008, 19:52:18 »
Bardzo podoba mi się koncept konfiguracji Wi-Fi. Mam nadzieję, że ten aplet konfiguracji zostanie rozszerzony o więcej opcji :)
O jakie opcje chodzi?

Pierwsza strona, pierwsza odpowiedź

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Wrzesień 2008, 19:53:28 »
Bardzo podoba mi się koncept konfiguracji Wi-Fi. Mam nadzieję, że ten aplet konfiguracji zostanie rozszerzony o więcej opcji :)
O jakie opcje chodzi?

Pierwsza strona, pierwsza odpowiedź


chodzilo mi o nowe dodatkowe opcje

Ciekawe czy W7 będzie mial stery do zintegrowanych z płytą główną kart WiFi np. jak to ma miejsce na płycie ASUS P5N32-SLI-PREMIUM
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2008, 19:55:18 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Wrzesień 2008, 23:44:27 »
a odnosnie zoptymalizowania kodu W7, jak to wyglada w tej becie? Dziala lepiej od Visty? Upieral sie m$ ze bedzie szybszy.

Pamietam ze taki sam niewypal byl z Me, po ktorym szybko cisneli ze zrobieniem XP, i udal im sie. Mam nadzieje ze historia sie powtorzy ;-)
Drop beats, not bombs.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Wrzesień 2008, 11:41:29 »
a odnosnie zoptymalizowania kodu W7, jak to wyglada w tej becie? Dziala lepiej od Visty? Upieral sie m$ ze bedzie szybszy.

Pamietam ze taki sam niewypal byl z Me, po ktorym szybko cisneli ze zrobieniem XP, i udal im sie. Mam nadzieje ze historia sie powtorzy ;-)

Mało kto to instalował ale widać poprawy. Teraz czekamy na pokazanie się M3 na konferencji w październiku.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Wrzesień 2008, 17:13:20 »
a odnosnie zoptymalizowania kodu W7, jak to wyglada w tej becie? Dziala lepiej od Visty? Upieral sie m$ ze bedzie szybszy.

Pamietam ze taki sam niewypal byl z Me, po ktorym szybko cisneli ze zrobieniem XP, i udal im sie. Mam nadzieje ze historia sie powtorzy ;-)

Mało kto to instalował ale widać poprawy. Teraz czekamy na pokazanie się M3 na konferencji w październiku.

Po pierwsze W7 nie jest w fazie beta tylko milestone, a po drugie WinMe to nie był niewypał, siedziałem na nim długi i był bardzo stabilny. Obawiam się tylko jednego, że Vista zostanie potraktowana jak Me czyli mało osób na prawdę o nim coś wie, tzn. wie tylko od kolegi, który ma kolegę, a ten kolega ma brata który ma siostę, a ta ma przyjaciółkę która ma chłopaka, któremu się zawisił komputer.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Wrzesień 2008, 17:18:46 »
Po pierwsze W7 nie jest w fazie beta tylko milestone, a po drugie WinMe to nie był niewypał, siedziałem na nim długi i był bardzo stabilny. Obawiam się tylko jednego, że Vista zostanie potraktowana jak Me czyli mało osób na prawdę o nim coś wie, tzn. wie tylko od kolegi, który ma kolegę, a ten kolega ma brata który ma siostę, a ta ma przyjaciółkę która ma chłopaka, któremu się zawisił komputer.

Unikajmy porównania do ME bo temat był wałkowany setki razy. A co do wersji to zgadzam się, że to nie Beta a Milestone.

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Wrzesień 2008, 19:32:35 »
Na pierwszej stronie instalatora powinna być lista flag oznaczających języki które są na płycie (może być płyta wielojęzyczna, np. w Ultimate te wszystkie języki można by od razu na płytkę dać), i po kliknięciu we flagę dalej wszystko jest w danym języku. Wtedy każdy się skapnie o co chodzi.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Wrzesień 2008, 20:18:51 »
Na pierwszej stronie instalatora powinna być lista flag oznaczających języki które są na płycie (może być płyta wielojęzyczna, np. w Ultimate te wszystkie języki można by od razu na płytkę dać), i po kliknięciu we flagę dalej wszystko jest w danym języku. Wtedy każdy się skapnie o co chodzi.

Ale chodzi Ci o sam instalator?

Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Wrzesień 2008, 20:57:51 »
a odnosnie zoptymalizowania kodu W7, jak to wyglada w tej becie? Dziala lepiej od Visty? Upieral sie m$ ze bedzie szybszy.

Pamietam ze taki sam niewypal byl z Me, po ktorym szybko cisneli ze zrobieniem XP, i udal im sie. Mam nadzieje ze historia sie powtorzy ;-)

Mało kto to instalował ale widać poprawy. Teraz czekamy na pokazanie się M3 na konferencji w październiku.

Po pierwsze W7 nie jest w fazie beta tylko milestone, a po drugie WinMe to nie był niewypał, siedziałem na nim długi i był bardzo stabilny. Obawiam się tylko jednego, że Vista zostanie potraktowana jak Me czyli mało osób na prawdę o nim coś wie, tzn. wie tylko od kolegi, który ma kolegę, a ten kolega ma brata który ma siostę, a ta ma przyjaciółkę która ma chłopaka, któremu się zawisił komputer.

Hehe, rozumiem Cie, ale wierz mi, nie uskuteczniam swych opinii wedlug tego "co ludzie mowia".
Bylem swiadkiem a takze uczestnikiem uzytkowania Me, i wiem ze naprawdę wiele ludzi nie znalazlo w nim "new hope" heh.
Moje zdanie jest takie ze XP to byla reakcja na Me, a W7 jest reakcja na Viste, zauwaz ze i w tym przypadku i w tym wiele ludzi bylo niezadowolonych :) Dlatego mam nadzieje ze M$ dotrzyma slowa i W7 bedzie taki jak zapowiadali pare miesiecy po premierze Visty.
Drop beats, not bombs.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Wrzesień 2008, 12:44:22 »
Na pierwszej stronie instalatora powinna być lista flag oznaczających języki które są na płycie (może być płyta wielojęzyczna, np. w Ultimate te wszystkie języki można by od razu na płytkę dać), i po kliknięciu we flagę dalej wszystko jest w danym języku. Wtedy każdy się skapnie o co chodzi.

To by musiało być chyba z 20 płyt. Language Pack do Visty Ultimate waży ok. 1 GB.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [Instalacja] Windows Seven Beta Build 6.1.6519
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Wrzesień 2008, 13:03:48 »
Takie coś nie przejdzie :| Bo Windows musiałby być na tych 9Gb płytach DVD albo i Blu-Ray