TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

jak zablokować wybranemu programowi dostęp do internetu

Offline Mefi

  • ***
  • 193
jak zablokować wybranemu programowi dostęp do internetu
« dnia: 06 Marzec 2009, 23:13:50 »
Witam mam takie pytanie wie może ktoś z was jak zablokować programowi dostęp do internetu
mam antyvira NOD32 Antyvirus 4
a chce zablokować te programy
Photoshop, Dreamweaver, Illustrator

Dodam ze nie chce instalować żadnych programów do tego bo ponoć można z poziomu Windowsa ale jak to nie wiem :(

Bardzo dziękuje za pomoc :)

ziebal

Odp: jak zablokować wybranemu programowi dostęp do internetu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2009, 23:20:56 »
Witam mam takie pytanie wie może ktoś z was jak zablokować programowi dostęp do internetu
mam antyvira NOD32 Antyvirus 4
a chce zablokować te programy
Photoshop, Dreamweaver, Illustrator

Dodam ze nie chce instalować żadnych programów do tego bo ponoć można z poziomu Windowsa ale jak to nie wiem :(

Bardzo dziękuje za pomoc :)

Witam również. :)

Chcesz zablokować cały ruch do internetu dla tych programów, czy tylko chcesz zapobiec sprawdzeniu legalności pakietu na serwerach aktywacyjnych Adobe? :)

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: jak zablokować wybranemu programowi dostęp do internetu
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marzec 2009, 23:25:10 »
no chciał bym na to i na to ale jak na razie wystarczy mi
to pierwsze :)

ziebal

Odp: jak zablokować wybranemu programowi dostęp do internetu
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marzec 2009, 23:32:51 »
no chciał bym na to i na to ale jak na razie wystarczy mi
to pierwsze :)

Użyj jakiegoś firewalla i na nim zablokuj pliki exe tych aplikacji. Ewentualnie można to zrobić w firewallu wbudowanym w system - chyba można (jak używam Windows to w wersji 2008 i tam jest trochę bardziej zaawsowany ogniomurek niż w klienckich ;))

A jeśli chodzi tylko o serwery aktywacji adobe to napisz mi prywatną wiadomość :P