Windows 7, 8, 10 > Dyskusja ogólna

Moja koncepcja Win7

(1/2) > >>

matrix0123456789:
Oto moja KONCEPCJA wraz ze screenem. Screen NIE JEST PRAWDZIWY! Zrobiłem go w programie Paint.Net.

http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/img/ab24832472810c08bb1665a76b160eb1/1.01.png

Nowy Windows będzie oprócz swojego wyglądu, zawierał także wygląd Visty. Zniknie podział na okna aktywne i nieaktywne - wszystkie będą aktywne. System będzie posiadał jeszcze więcej animacji. Ikony będą prezentować zawartość pliku. Dodatkowo, jeśli dokument ma kilka stron (np. plik DOC), to odpowiednia ilość jest okazywana. Widzimy 2 otwarte okna. 1 to Windows media Player (ten sam co w Viście, bez zmian). Drugim oknem jest nowy system Auto odtwarzania. Po włożeniu płyty odczytywany jest specjalny plik, na którym zapisany jest wygląd pudełka (jeśli go niema to pokazuje się puste pudełko), następnie dysk jest przeszukiwany, i pojawiają się wszystkie treści (tu akurat tylko film DVD). Po kliknięciu widzimy co możemy zrobić (tutaj jedynie WMP, jednakże różne programy mogą dodawać się do tej listy). Również wprowadzono nową politykę tłumaczeń: system jest tłumaczony już podczas pisania kodu. 7 można bardzo mocno dostosowywać. Na tym screenie wyłączono pasek zadań, podpisy pod ikonkami, oraz loga programów przy ikonkach (przy tej ikonce w rogu powinienno być logo IE, gdyż jest to strona plemiona.pl).

P.S. Na zdjęciu jest błąd: oba okna nazywają się "Windows Media Player", oraz mają identyczną ikonkę, ponieważ nie chciało mi się tego poprawiać. Jeśli będę kiedyś robić kolejną koncepcję, to postaram się poprawić.

michau:
tak bez START i paska bocznego?

Może coś z tego się pojawi w Seven :)

urban92:

--- Cytat: matrix0123456789 w 03 Lipiec 2008, 17:37:04 ---Na tym screenie wyłączono pasek zadań, podpisy pod ikonkami, oraz loga programów przy ikonkach (przy tej ikonce w rogu powinienno być logo IE, gdyż jest to strona plemiona.pl).

--- Koniec cytatu ---

Takim zarządzniem oknami cofnelibyśmy się do czasów Win 3.1 :P

michau:
ale jakie wymagania małe miał 3.1 :D

matrix0123456789:
podpisów ikon zapomniałem, a paska zadań nie wiedziałem jak narysować więc napisałem że tylko wyłączono w ustawieniach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej