TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Program do filmow z napisami

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:14:57 »
Ja do filmów z napisami i w ogóle różnych filmów, do których potrzebne są jakieś egzotyczne kodeki, używam VLC Media Player. :) W nim można odtworzyć każdy format (jeszcze nie spotkałem pliku filmowego, którego by nie odtworzył), również DVD i nie trzeba mieć zainstalowanych żadnych kodeków, nawet XviD'a (czy DivX'a, jak kto woli). Po skojarzeniu niektórych plików nie podobały mi się tylko ikony... (jakiś słupek), ale to przecież można zmienić. :)

ziebal

Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Kwiecień 2009, 19:18:21 »
Ja do filmów z napisami i w ogóle różnych filmów, do których potrzebne są jakieś egzotyczne kodeki, używam VLC Media Player. :) W nim można odtworzyć każdy format (jeszcze nie spotkałem pliku filmowego, którego by nie odtworzył), również DVD i nie trzeba mieć zainstalowanych żadnych kodeków, nawet XviD'a (czy DivX'a, jak kto woli). Po skojarzeniu niektórych plików nie podobały mi się tylko ikony... (jakiś słupek), ale to przecież można zmienić. :)

Fakt, VLC jest bardzo dobry, chociaż ostatnio trochę mi wariował przy pliku MOV zakodowanym z Final Cut Pro w formacie DV. Również z MOV zapisanym w H.264 miał problemy (dziwne przebarwienia obrazu)...

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:26:46 »
Cóż, ostatnia wersja VLC to 0.9.9, a więc nawet nie 1.0. :P Może te błędy zostaną zauważone i poprawione. :) Bo, choć mówi się, że gdy coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, to jednak VLC chyba łamie tą regułę. :P Jednakże nie używam go do odtwarzania wszystkiego. Przeważnie biorę pilot do ręki i jadę na Media Center.  8)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:31:31 »
Kodeki, AllPlayer, Real Alternative - zestaw darmowy i wystarczający (jak dla mnie).

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:33:19 »
Jakie kodeki? JA tam używam całej paczki-K-lite codec pack, a ty? ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:36:08 »
o kur*a ja też ;D co za zbieg okoliczności ;O Toż to prawdziwy cud ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #21 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:37:25 »
o kur*a ja też ;D co za zbieg okoliczności ;O Toż to prawdziwy cud ;D

? ? ? Weź chłpie nei wiem co ty bierzesz, ale na pewno zmień dilera i bierz tego mniej. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Program do filmow z napisami
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Kwiecień 2009, 21:41:22 »
a jaką wersje bo ja 4.7.0 (full)?...

zadajesz głupie pytanie... tak jak byś się pytał przykładowego przychodnia jaki system ma piecu, jest ponad 80% szans, że odpowie ci Windows tak samo jest z kodekami ;)