TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Typujemy miesiąc premiery Windows 7

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Marzec 2009, 20:39:23 »
Nie pracuje w MS. Ale możesz bardzo łatwo znaleźć kogoś kto ma kolegę w MS. ;)

Są jakieś mniejsze hm pakiety tego technetu bo w sumie niektórych rzeczy nie potrzebuję... :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Marzec 2009, 20:43:30 »
Nie pracuje w MS. Ale możesz bardzo łatwo znaleźć kogoś kto ma kolegę w MS. ;)

Są jakieś mniejsze hm pakiety tego technetu bo w sumie niektórych rzeczy nie potrzebuję... :)

Nie ma, ale za to są większe pakiety, ktore się nazywają: MSDN.  ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Marzec 2009, 20:44:44 »
hehe ja bym mógl dostać takie konto w technecie by móc korzystać z tych wersji produktów ms'owskich które udostępniają w zamian za wychwalanie produktów małomiętkich :D
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Marzec 2009, 20:45:06 »
Nie ma, ale za to są większe pakiety, ktore się nazywają: MSDN.  ;)

Ehh to wybiore się do sklepu dopłace to 100-200zł i spokój...dzieki że odpowiadałes na moje pytania :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Marzec 2009, 20:45:51 »
Nie ma, ale za to są większe pakiety, ktore się nazywają: MSDN.  ;)

Ehh to wybiore się do sklepu dopłace to 100-200zł i spokój...dzieki że odpowiadałes na moje pytania :)

Nie ma za co. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Marzec 2009, 23:10:27 »
Biorąc pod uwagę wysoką jakość bety 1, a teraz buildu 7048 myslę, że premiera w tym roku jest mozliwa. Nie wiem, czy uda się we wrzesniu, ale pewnie MS będzie chciał zdąrzyć przed gwiazdką. Windows 7 daje mozliwość rozruszania obrotów w czasie kryzysu.
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj

ASUS K52JC
Windows 7 Home Premium PL 6.1 Build 7601 SP1

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Marzec 2009, 23:32:04 »
MSDNAA - dla studentow - co najlepsze za darmo wszystko i legalne dopuki instalowałes za czasów studiów - czyli studiujesz , robisz preinstalke w WAIK - backupujesz to do dysku czy na dvd i tylko przywracasz czy ghostujesz i masz na wiecznosć darmowe - instalowane w czasów studiów i tylko kopiujesz z nośnika na nośnik ;p

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Marzec 2009, 00:03:17 »
eh, szkoda że MSDNAA jest tak wąsko dostępne, tylko na politechnikach i niektórych wydziałach informatycznych na uniwerkach...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Marzec 2009, 00:07:16 »
Elita  8)

ziebal

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Marzec 2009, 09:00:20 »
eh, szkoda że MSDNAA jest tak wąsko dostępne, tylko na politechnikach i niektórych wydziałach informatycznych na uniwerkach...

Zawsze jest DreamSpark... Ale nie wiem, czy będzie tam Seven...

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Marzec 2009, 11:48:52 »
eh, szkoda że MSDNAA jest tak wąsko dostępne, tylko na politechnikach i niektórych wydziałach informatycznych na uniwerkach...

Jest jeszcze na niektórych prywatnych uczelniach, o ile studiujesz kierunek o specjalności informatycznej (może być nawet zarządzanie i marketing, byle specjalność miała jakiś związek z informatyką). Tak było kilka lat temu u mnie w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach i najpewniej tak jest tam nadal.
Pozdrawiam
Paweł Nyczaj

ASUS K52JC
Windows 7 Home Premium PL 6.1 Build 7601 SP1

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Marzec 2009, 14:19:32 »
Na czym polega dokładniej DreamSpark? Tzn. już jestem na stronie ale ciekawi mnie opinia forumowicza :)
Co do MSDNAA to pewnie prawda i dalej tak jest bo mój kolega jest na zarządzaniu informatycznym na UŁ i właśnie ma dostęp...
Cholernie mu zazdroszczę.

zobaczyłem co z tym DreamSparkiem ale Uniwersytet Warszawski nie jest na liście uczelni ;) Ale Politechnika Łódzka jest a moja dziewczyna tam studiuje więc może uda mi się coś pokombinować ;)
Tylko jak widzę z systemów są tylko Microsoft Servers, raczej mało prawdopodobne żeby 7 dali...
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2009, 14:28:59 wysłana przez barthd »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Marzec 2009, 15:00:25 »
Tylko jak widzę z systemów są tylko Microsoft Servers, raczej mało prawdopodobne żeby 7 dali...

To chyba logiczne?:) w koncu to ma być do nauki a nie grania :)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Marzec 2009, 16:44:22 »
Oba rodzaje systemów nadają się do nauki ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

ziebal

Odp: Typujemy miesiąc premiery Windows 7
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Marzec 2009, 19:43:01 »
Na czym polega dokładniej DreamSpark? Tzn. już jestem na stronie ale ciekawi mnie opinia forumowicza :)
Co do MSDNAA to pewnie prawda i dalej tak jest bo mój kolega jest na zarządzaniu informatycznym na UŁ i właśnie ma dostęp...
Cholernie mu zazdroszczę.

zobaczyłem co z tym DreamSparkiem ale Uniwersytet Warszawski nie jest na liście uczelni ;) Ale Politechnika Łódzka jest a moja dziewczyna tam studiuje więc może uda mi się coś pokombinować ;)
Tylko jak widzę z systemów są tylko Microsoft Servers, raczej mało prawdopodobne żeby 7 dali...

Już pisalem ze małe szanse na Sevena...

Co do autoryzacji to wystarczy karta ISIC - http://www.isic.pl/