TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Luty 2009, 15:29:25 »
Cz na pewno jest tak mało gier i innych programów do linuxa ? ( i to darmowych). Nie jestem tego taki pewien - sami zobaczcie http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_detail.php?id_item=5647

Daj se siana, np. edytorów tekstu pod Windows są setki, a i tak się liczy tylko Word ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Luty 2009, 15:30:06 »
Cz na pewno jest tak mało gier i innych programów do linuxa ? ( i to darmowych). Nie jestem tego taki pewien - sami zobaczcie http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_detail.php?id_item=5647

no programów jest ogrom ;] a tą stronkę już kiedyś gdzieś ktoś mi podlinkował ;] ale kurcze nie zapisałem jej ;/ dobry przykład ^^

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Luty 2009, 15:32:42 »
Eee tam i tak Britney wymiata  ;D

wymiatała i to w łózku a nie na scenie...wole Dido... :)

@stachn zapomni o Linuxie już lepiej kup sprzet od Apple lub zostan na Windowsie co jest jeszcze lepszym rozwiązaniem :)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Luty 2009, 15:44:59 »
→stachn
STARY!!! ile tam jest sofciku!!! i to aktualnego!!!!!!! aż mi sie wierzyć nie chce xDDD kurcze... jesteś wielki...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Luty 2009, 15:48:03 »
→stachn
STARY!!! ile tam jest sofciku!!! i to aktualnego!!!!!!! aż mi sie wierzyć nie chce xDDD kurcze... jesteś wielki...

Aż tak żle z softem na Linuxa że się cieszysz?:)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Luty 2009, 15:54:53 »
→stachn
STARY!!! ile tam jest sofciku!!! i to aktualnego!!!!!!! aż mi sie wierzyć nie chce xDDD kurcze... jesteś wielki...

Aż tak żle z softem na Linuxa że się cieszysz?:)

znajdź strone z tak bogatym spisem pod windowsa... xDD nie... idg ma skromnijszy ;p db.pl również ;]

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Luty 2009, 16:04:19 »
znajdź strone z tak bogatym spisem pod windowsa... xDD nie... idg ma skromnijszy ;p db.pl również ;]

http://www.google.pl/  :D ;D

Linux ma takie stronki bo trudno soft znalesc...Amiga ma podobne z drobną róznicą że mają wiecej softu... :)

http://aminet.net/tree Soft = 78479

http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_list.php?id_kategory=37 Soft = 10607

Jak widzisz kategorię są te same...windows nie potrzebuje tego typu stronek wklepisz w google byle co i znajdziesz kupe softu...
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 16:13:32 wysłana przez gregor_y »

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Luty 2009, 16:14:15 »
Moze i ta baza jest potęzna ale jakościowa ? Kiedyś stamtąd chciałem pociągnąć pare gier i programów jak bawiłem się , w ubuntu 5.04 i powiem wam , że jakość totalnie kiepska ;p Nie mówie - wiele gier na windowsa i progsów typu free też taka jest , to na linuksa większość rzeczy taka jest . Niedorobione , brzydkie , zdarzają się perełki ale to nie stanowi reguły . Faktycznie office króluje i ŻADEN pakiet mu nie dorówna  to jest technicznie nie możliwe ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Luty 2009, 16:18:45 »
@Gothmori mam pytanie dystrybucji Linuxa jest cała kupa dosłownie...wszystkie pociągną ten sam soft czy zdażają się komunikaty "Please Install supported distribution thank you" :)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Luty 2009, 16:24:11 »
Moze i ta baza jest potęzna ale jakościowa ? Kiedyś stamtąd chciałem pociągnąć pare gier i programów jak bawiłem się , w ubuntu 5.04 i powiem wam , że jakość totalnie kiepska ;p Nie mówie - wiele gier na windowsa i progsów typu free też taka jest , to na linuksa większość rzeczy taka jest . Niedorobione , brzydkie , zdarzają się perełki ale to nie stanowi reguły . Faktycznie office króluje i ŻADEN pakiet mu nie dorówna  to jest technicznie nie możliwe ;p

mój spis będzie thróe ;] na razie jest tylko w opracowaniu i przywitam malutką bazą... ja wiem... może z 30 odnośników... co do ubuntu 5 to daaawno temu było... ale programy kiepskie czy spis prowadził do nikąd?

→gregor_y jeśli udostępnione zostały źródła to pójdzie i na bsd i na solarisie ;p nie tylko na wszystkich distrach mystera Tuxa ;]

__________________________________

przy gotowych binarkach też powinno wszędzie pójść ;] są też paczki .run one też chodzą wszedzie ;] i rpm'ów na ubu można instalować (przez aliena) ale to nie zawsze kończy się powodzeniem ;/ choć często ;]


__________________________________

→gregor_y na stronie którą podałeś jest mnóstwo starych programów.. wiele ma ponad 10 lat... byłyby na 100% klopoty z uruchomieniem 15-letniego programu ;/ I TO NIE SĄ WINDOWSOWE PROGRAMY XD flphoto  - PPC AMIGA OS XD
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 16:32:31 wysłana przez gothmori »

ziebal

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Luty 2009, 16:47:07 »
Żaluję, że moczylem dzisiaj tyłek w morzu, bo szybciej bym zamknął ten temat...