TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2009, 14:12:18 »
gier owszem wielu nie ma ale instalacja to pobranie paczki, kliknięcie, wpisanie hasła i kliknięcie na przycisk zainstaluj :)
ale jak by pomyśleć czy taki pan businessman albo starsza pani lub nastolatka... czy oni będą chcieli mucić w jakieś djablo albo inne gjetea? ;> jak pan myśli panie ziebal?

________________________

sCooBy^ do znacznej większości gadżetów są sterowniki na płycie ;] jak by był bum na linuxa to producenci zaczęliby dostarczać stery ;] zauwaz że z macami i gadżetami jest podobnie a np. do mojego keyboardu na maca nie ma sterów ;] a jednak mają te 10% ;] i ludzie wychwalają maca ;]

Zajmujesz się muzą? I teraz powiedz mi jaki program na linuxa dorównuje choćby 10 procentom możliwości FL Studio czy Adobe Audition? (obróbka próbek)


http://cachepe.samedaymusic.com/media/quality,85/brand,sameday/MotifES6-238650d29d315321ae0bb0dd8f6c9f6e.jpg

+

http://www.allegro.com.ua/files/store_apendix_big4107_1726.jpg

+

http://www.imuso.co.uk/directory/images/reviewpix/yamaha-mg12-4-mixer.JPG

i mikrofon ;]  ale sa rózne projekty tupu rosegarden... miałem jakiś program ale nie spodobał mi się... nie lubię tworzyć muzyki na kompie... czasem jakieś pierduty na zynnadzie robię ale ogólnie uważam że muzykę powinno się tworzyć instrumentami ;p bawiłem się FL ale to zabawka dla amamatorów i ↓ ktoś kto kocha muzykę nie siedzi nad programami tylko nad pianinem lub gitarą i ćwiczy paluszki ;] testowałem niedawno program który przypominał mi FL ale odinstalowałem... nie chce mi się go szukać..znalazłem go chyba na getdebie...

No tak ;)
Ale np. ciekawe czy zrobisz porządne techno czy house na instrumentach ;)

Pozdro...
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty 2009, 14:14:52 »
gier owszem wielu nie ma ale instalacja to pobranie paczki, kliknięcie, wpisanie hasła i kliknięcie na przycisk zainstaluj :)
ale jak by pomyśleć czy taki pan businessman albo starsza pani lub nastolatka... czy oni będą chcieli mucić w jakieś djablo albo inne gjetea? ;> jak pan myśli panie ziebal?

________________________

sCooBy^ do znacznej większości gadżetów są sterowniki na płycie ;] jak by był bum na linuxa to producenci zaczęliby dostarczać stery ;] zauwaz że z macami i gadżetami jest podobnie a np. do mojego keyboardu na maca nie ma sterów ;] a jednak mają te 10% ;] i ludzie wychwalają maca ;]

Zajmujesz się muzą? I teraz powiedz mi jaki program na linuxa dorównuje choćby 10 procentom możliwości FL Studio czy Adobe Audition? (obróbka próbek)


http://cachepe.samedaymusic.com/media/quality,85/brand,sameday/MotifES6-238650d29d315321ae0bb0dd8f6c9f6e.jpg

+

http://www.allegro.com.ua/files/store_apendix_big4107_1726.jpg

+

http://www.imuso.co.uk/directory/images/reviewpix/yamaha-mg12-4-mixer.JPG

i mikrofon ;]  ale sa rózne projekty tupu rosegarden... miałem jakiś program ale nie spodobał mi się... nie lubię tworzyć muzyki na kompie... czasem jakieś pierduty na zynnadzie robię ale ogólnie uważam że muzykę powinno się tworzyć instrumentami ;p bawiłem się FL ale to zabawka dla amamatorów i  ktoś kto kocha muzykę nie siedzi nad programami tylko nad pianinem lub gitarą i ćwiczy paluszki ;] testowałem niedawno program który przypominał mi FL ale odinstalowałem... nie chce mi się go szukać..znalazłem go chyba na getdebie...

No tak ;)
Ale np. ciekawe czy zrobisz porządne techno czy house na instrumentach ;)

Pozdro...

Ździwiłbyś się ;p Na jednej próbie zespołu kumpla ( metal progresywny) zaczeli właśnie to naginać i całkiem dobrze to wyszło , tzn. o ile techno może byc dobre ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Luty 2009, 14:16:34 »
Przestancię cytować się nawzajem...

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Luty 2009, 14:17:20 »


No tak ;)
Ale np. ciekawe czy zrobisz porządne techno czy house na instrumentach ;)

Pozdro...

yy... do techno wystarczy prosty sampler xD tą yamaszką też zrobisz xD mojego kolegi brat jest amatorskim dj'em i grywa czasem ;p kumpel kocha techno ;] kiedyś udowodniłem mu ze ten szajs można produkować w czasie krótszym niż rzeczywisty xDD  zatkało go i stwierdził że mam talent xD to nie talent ;p po prostu techno to nie muzyka tylko kibel...  często zachaczam o elektroniczne klimaty więc.. niech tylko nikt mi szowinizmu heavy-metalowego nie próbuje zarzucić xD i w metalu jest mnóstwo elektroniki ale taki metal sux... ← często... choć nie zawsze ;p
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 14:22:01 wysłana przez gothmori »

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Luty 2009, 14:25:11 »
Szczerze to prócz Satrianiego to z elektroniką w metalu się nie spotkałem;p No chyba ze za elektronike uważasz klawisz ;p No ale np. Ironi to czasami grają jak by mieli klawisz a nie mają - tylko gitarki ( mój ulubiony zespół ;d )

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Luty 2009, 14:26:19 »


No tak ;)
Ale np. ciekawe czy zrobisz porządne techno czy house na instrumentach ;)

Pozdro...

yy... do techno wystarczy prosty sampler xD tą yamaszką też zrobisz xD mojego kolegi brat jest amatorskim dj'em i grywa czasem ;p kumpel kocha techno ;] kiedyś udowodniłem mu ze ten szajs można produkować w czasie krótszym niż rzeczywisty xDD  zatkało go i stwierdził że mam talent xD to nie talent ;p po prostu techno to nie muzyka tylko kibel...  często zachaczam o elektroniczne klimaty więc.. niech tylko nikt mi szowinizmu heavy-metalowego nie próbuje zarzucić xD i w metalu jest mnóstwo elektroniki ale taki metal sux... ← często... choć nie zawsze ;p

Szanuje twoje zdanie. Ja np. się nie ograniczam i słucham wszystkiego co ciekawe ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Luty 2009, 14:31:10 »
Szczerze to prócz Satrianiego to z elektroniką w metalu się nie spotkałem;p No chyba ze za elektronike uważasz klawisz ;p No ale np. Ironi to czasami grają jak by mieli klawisz a nie mają - tylko gitarki ( mój ulubiony zespół ;d )

oj... całe to analne kiczowe brzmienie typu najsfisz, wagina coil  cremanaowsikitorium itd... aż strach wymieniać ;| ale są duże wyjątki ;] większość tych współczesnych indie rockowych nieudanych kapel gra przez procesory przez co gitara brzmi jak odbyt misia jogi a nie elektryk... kurcze ale miałem mówić ometalu xD np. gra ten no... czildźren of bodą... też elektroniczne... czasem słuchając tego typu rzeczy zastanawiam się czy to metal czy disco polo... po chwili dochdzę do wniosku ze jedno i drugie ;/

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Luty 2009, 14:38:59 »
Szczerze to prócz Satrianiego to z elektroniką w metalu się nie spotkałem;p No chyba ze za elektronike uważasz klawisz ;p No ale np. Ironi to czasami grają jak by mieli klawisz a nie mają - tylko gitarki ( mój ulubiony zespół ;d )

oj... całe to analne kiczowe brzmienie typu najsfisz, wagina coil  cremanaowsikitorium itd... aż strach wymieniać ;| ale są duże wyjątki ;] większość tych współczesnych indie rockowych nieudanych kapel gra przez procesory przez co gitara brzmi jak odbyt misia jogi a nie elektryk... kurcze ale miałem mówić ometalu xD np. gra ten no... czildźren of bodą... też elektroniczne... czasem słuchając tego typu rzeczy zastanawiam się czy to metal czy disco polo... po chwili dochdzę do wniosku ze jedno i drugie ;/

Nightwish'a czasami słucham , nie jest źle , typowy power , no taki nupower że tak powiem ;p Ale w nightwishu chyba nie ma samplera czy sie myle ? No ale fakt ich cover Hi Hopes jest obrzydliwy .... No ale chyba więcej elektroniki jest w Slipknocie - ale ja go bardzo lubie ;p  Wsumie to slipknot to też taki industrial .

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Luty 2009, 14:51:00 »
Szczerze to prócz Satrianiego to z elektroniką w metalu się nie spotkałem;p No chyba ze za elektronike uważasz klawisz ;p No ale np. Ironi to czasami grają jak by mieli klawisz a nie mają - tylko gitarki ( mój ulubiony zespół ;d )

oj... całe to analne kiczowe brzmienie typu najsfisz, wagina coil  cremanaowsikitorium itd... aż strach wymieniać ;| ale są duże wyjątki ;] większość tych współczesnych indie rockowych nieudanych kapel gra przez procesory przez co gitara brzmi jak odbyt misia jogi a nie elektryk... kurcze ale miałem mówić ometalu xD np. gra ten no... czildźren of bodą... też elektroniczne... czasem słuchając tego typu rzeczy zastanawiam się czy to metal czy disco polo... po chwili dochdzę do wniosku ze jedno i drugie ;/

Nightwish'a czasami słucham , nie jest źle , typowy power , no taki nupower że tak powiem ;p Ale w nightwishu chyba nie ma samplera czy sie myle ? No ale fakt ich cover Hi Hopes jest obrzydliwy .... No ale chyba więcej elektroniki jest w Slipknocie - ale ja go bardzo lubie ;p  Wsumie to slipknot to też taki industrial .

Hehe ;)
A mi tam www.t4e.dj wystarcza do szczęścia hehe
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Luty 2009, 14:52:14 »
wiesz... ja nie wiem co jest w najtłiszu xDD słyszałem the best of'a (tam raczej kolorowe klawisze dominowały) i nie przypadł mi do gustu... no i kilka starszych kawałków typu end of all hopes itd... co do industrializacji slipknota to pierwsze słyszę.. oni raczej grali nu... ale nie wiem... może coś sie zmieniło... ;/ też za slipem nie przepadam więc niezbyt orientuje się w nowym repertuarze... jeśli chodzi o metalurgie to mało słucham.. jeśli już to cos deczko z progów np. anathemkę ;] albo ostre mucnięcie w strunki typu exhumed albo <nikt nie patrzy? mogę mówić? nie czytać!!!> profanaticę ;pp czasem six feet under, vital remains...ale.. metal to u mnie niezbyt częste zjawisko.. o! np. dziś słuchałem orphanage ;p

___________________

ale nam topic udźwięczniło xDDD

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Luty 2009, 14:59:07 »
Nightowish faktycznie ma takie dyskotekowe kawałki ale ma perełki ;p No i musowo z starą wokalistką . A co do Slipa - ona własnie kiedyś był bardziej industralny niż teraz ;p Pierwsza płyta ( MFKR ) to było coś ;p 20min. industrialne kawałki ;p ( ale ten industrial nie ma nic wspólnego kraftwork ;p )

Offline veed

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Luty 2009, 15:09:50 »
połowa postów nie na temat heh o taki mój mały offtop ;D

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Luty 2009, 15:16:44 »
Nightowish faktycznie ma takie dyskotekowe kawałki ale ma perełki ;p No i musowo z starą wokalistką . A co do Slipa - ona własnie kiedyś był bardziej industralny niż teraz ;p Pierwsza płyta ( MFKR ) to było coś ;p 20min. industrialne kawałki ;p ( ale ten industrial nie ma nic wspólnego kraftwork ;p )

Eee tam i tak Britney wymiata  ;D
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Luty 2009, 15:21:47 »
aghhhhrrrrrrrrrrr... mam gdzies starą oryginalną kasetę kraftwerka...  zuooo..xD

Odp: Ludziom podoba się Linux… gdy myślą, że to Windows.
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Luty 2009, 15:26:39 »
Cz na pewno jest tak mało gier i innych programów do linuxa ? ( i to darmowych). Nie jestem tego taki pewien - sami zobaczcie http://www.linuxsoft.cz/pl/sw_detail.php?id_item=5647