TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Flash dla iPhone'a

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Luty 2009, 21:45:56 »
No ja nie nagrywwam całych albumów, bo uważam że to się mija z celem i zawsze ściągam tylko to co mi się podoba. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #16 dnia: 02 Luty 2009, 21:55:06 »
No ja nie nagrywwam całych albumów, bo uważam że to się mija z celem i zawsze ściągam tylko to co mi się podoba. ;)

Problem w tym że mi sie wiele podoba ;p

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Luty 2009, 21:55:13 »
No ja nie nagrywwam całych albumów, bo uważam że to się mija z celem i zawsze ściągam tylko to co mi się podoba. ;)

Ja wrzucam tylko te ktore naprawde lubie, problem w tym ze po prostu nie korzystam z mp3, wole format Apple Losless a on troche pamieci zajmuje, z tym ze fakt, 32gb to jednak jak dla mnei wystarczajaco, chociaz rozumiem potrzeby kolegi do posiadania jak najwiekszej czesci swojej kolekcji zawsze przy sobie bo czasami sam sobie mysle "kurde, posluchalbym sobie, moglem wrzucic na iphone`a" ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Luty 2009, 22:00:49 »
@lukas ja ci olecam ipoda classic poprzedniej generacji w takim razie. :) Tzn. iPod Classic pierwszej generacji ze 160GB. Kosztuje tylko 1150zł. ;)
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2009, 22:07:58 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Luty 2009, 22:06:16 »
@lukas ja ci olecam ipoda classic poprzedniej generacji w takim razie.:) Tzn. iPod Classic pierwszej generacji ze 160GB. Kosztuje tylko 1150zł. ;)
Popieram, sam mam iPoda w klasycznej formie, piątej generacji bodajże.
Niby tylko 30 GB ale mnie starcza - jak go kupowałem chodziło mi o to że jest wmiarę pojemny, równie dobry, tańszy, no i z wyglądu mi się podoba... Dotykowe ekrany podobają mi się tylko w palmtopach z Windows Mobile albo CE, nawigacjach GPS i TabletPC. Jeśli chodzi o komórki, odtwarzacze muzyki, to wolę je takie po prostu klasyczne ;)

Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Luty 2009, 22:13:11 »
@lukas ja ci olecam ipoda classic poprzedniej generacji w takim razie. :) Tzn. iPod Classic pierwszej generacji ze 160GB. Kosztuje tylko 1150zł. ;)


A jjest dostępny ? na stronie ispotu sa same 120gb albo juz nie widze ;d . Nom myslałem nad nim , ale lekko drogi , jednak to nie problem - kase można wyskrobać , z tym , ze wolal bym pamięć flash , jednak i tak sądze ze prędzej czy później skoncze własnie z classiciem z dyskiem ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Flash dla iPhone'a
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Luty 2009, 22:13:21 »
@lukas ja ci polecam ipoda classic poprzedniej generacji w takim razie. :) Tzn. iPod Classic pierwszej generacji ze 160GB. Kosztuje tylko 1150zł. ;)


Chodzilo mi oczywiście o 6 generację. ;) Bo raz się tak raz się tak mówi. Kiedys był po prostu iPod teraz jest iPod classic, więc generację się liczy od nowa, ale rzyjęła się numeracja począwszy od iPoda, więc teraz jest to 6 generacja. ;)

A jjest dostępny ? na stronie ispotu sa same 120gb albo juz nie widze ;d . Nom myslałem nad nim , ale lekko drogi , jednak to nie problem - kase można wyskrobać , z tym , ze wolal bym pamięć flash , jednak i tak sądze ze prędzej czy później skoncze własnie z classiciem z dyskiem ;p
http://www.iapple.pl/ipody-ipod-classic-c-4_92.html

Polecam ten sklep. Kupiłem już tam ładowarkę, dock i iPoda Touch i wszystko ok. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)