TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 już 3 października? (?)

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Luty 2009, 13:29:47 »
ja oryginalnego xpeka mialem wiec spokojnie moge przesiasc sie na w7 visty nie kupowalem i dobrze zrobilem dzieki temu moge kupic lzejsza viste tylko ze bedzie sie nazywala windows 7 bo tak naprawde MS zmodyfikowal viste dodajac pare funkcji i bajerow nic wiecej ale i tak dobrze ze beta dziala mi sprawnie a czy to bedzie wersja polska czy angielska to mi to bez roznnicy :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Luty 2009, 13:44:37 »
ja oryginalnego xpeka mialem wiec spokojnie moge przesiasc sie na w7 visty nie kupowalem i dobrze zrobilem dzieki temu moge kupic lzejsza viste tylko ze bedzie sie nazywala windows 7 bo tak naprawde MS zmodyfikowal viste dodajac pare funkcji i bajerow nic wiecej ale i tak dobrze ze beta dziala mi sprawnie a czy to bedzie wersja polska czy angielska to mi to bez roznnicy :)

Vista nie była złym systemem fakt na słabe kompy tak ale na sredniakach już nie lepiej od XP chodziła...

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Luty 2009, 13:56:48 »
ja oryginalnego xpeka mialem wiec spokojnie moge przesiasc sie na w7 visty nie kupowalem i dobrze zrobilem dzieki temu moge kupic lzejsza viste tylko ze bedzie sie nazywala windows 7 bo tak naprawde MS zmodyfikowal viste dodajac pare funkcji i bajerow nic wiecej ale i tak dobrze ze beta dziala mi sprawnie a czy to bedzie wersja polska czy angielska to mi to bez roznnicy :)

Vista nie była złym systemem fakt na słabe kompy tak ale na sredniakach już nie lepiej od XP chodziła...

Co racja to racja... ja sceptycznie podszedłem do Visty (chciałem ja tylko przetestować i miałem ją tylko 2 dni na dysku), a tu zdziwienie... chodzi jak XP, a wygląd dużo lepszy... a poza tym niewiele różnic...

P.S Prędzej Wenta na prezydenta niż W7 wyjdzie 3 października...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Luty 2009, 14:02:26 »
przecież to wiadomo, podkreślono to też w artykule ;) 
Cytuj
każdym razie należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku Visty, od RTM (ready to manufacture) do ukazania się nowego Windows w sklepach (general availability) może upłynąć kilka miesięcy
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Luty 2009, 14:15:20 »
a mi chodziło o to że RTM, nie wyjdzie 3 października... dopiero mam luty... tak jak by teraz mówić kiedy wyjdzie Bioshock 2

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Luty 2009, 14:49:43 »
Dopiero 3.10? no nie... subskrypcja TechNET mi się już skończy ;(

ziebal

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Luty 2009, 15:05:43 »
Dopiero 3.10? no nie... subskrypcja TechNET mi się już skończy ;(

Ta odemnie sie powinna odnowić  ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Luty 2009, 15:35:47 »
Dopiero 3.10? no nie... subskrypcja TechNET mi się już skończy ;(

Ta odemnie sie powinna odnowić  ;D

Widzę, że nie tylko ja tu jestem klientem ziebala. ;D PROSZĘ BEZ SKOJARZEŃ! ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2009, 15:47:59 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)