TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 już 3 października? (?)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Windows 7 już 3 października? (?)
« dnia: 02 Luty 2009, 17:49:47 »
Cytuj
Windows 7 już 3 października?

02.02.2009, 16:14   Autor/Wprowadził: gniemirowski
Dotychczas spodziewano się, że Windows 7 pojawi się na przełomie 2009 i 2010 roku. Wygląda jednak na to, że zostanie wydany już na początku października.

Informacje takie podaje serwis Ars Technica powołując się na szwedzki blog Microsoftu przeznaczony dla partnerów. W chwili pisania tego newsa wpis w blogu, do którego linkuje Ars Technica jednak nie był dostępny. Miało z niego wynikać, że 26 lutego odbędzie się Microsoft Windows 7 Summit. Na początku kwietnia, po targach CeBIT miałaby zostać wydana wersja kandydująca. Na czerwiec, lipiec i sierpień planowane są prezentacje Windows 7. Szacowaną datą wydania wersji RTM jest 3 października. Spekuluje się też, że w lutym Microsoft wyda kolejny build dla testerów.

Powyższe informacje mają charakter pogłosek. Microsoft nadal oficjalnie nie podaje żadnych konkretnych dat wydania Windows 7. W każdym razie należy pamiętać, że podobnie jak w przypadku Visty, od RTM (ready to manufacture) do ukazania się nowego Windows w sklepach (general availability) może upłynąć kilka miesięcy, szczególnie dla mniej popularnych wersji językowych, w tym takich jak polska.

Źródło: DobreProgramy.pl
dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=10730&Windows+7+juz+3+pazdziernika?


Poważnie się zastanawiam nad wyborem angielskiej wersji językowej :) Boję się tylko, że 7 wyjdzie za szybko, mogę jechać na buildach i innych po sierpniu jeszcze i z ponad pół roku, byle tylko 7 wyszła dopracowana, mająca mniej błędów...
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 22:15:01 wysłana przez Mirahz »
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2009, 17:53:12 »
No nie. Zrobią po prostu mniej pamięciożerną Vistę. I po co komuś taki klocek bez nowych funkcji. Właśnie stracili klienta, bo na pewno nie będę kupował w7 dla mniejszej pamięciożerności.  :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2009, 19:02:05 »
a mi funkcjonalnosc visty odpowiada , coprawa mogli by dołożyć virtualne pulpity ale skoro będzie funkcjonalność visty i zwinność xp to dlaczego nie - swietne srodowisko pracy . Nie chcecie chyba zrobić z windowsa krówki niczym distro linuksa- jakies gigantyczne fedory z compizem i 3fpulpitem etc co jest totalnie niepotrzebne .

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2009, 19:21:01 »
No właśnie, mnie Vista i jej szybkość odpowiada więc nie mam o co kupować w7. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Luty 2009, 19:24:43 »
Jak odpale cada i zaczne sobie mebelki rysować to zaczyna mulic , jak się zapomne i za dużo zaczne rysować ;p . Dodam ze na 7 czy xp chodzi szybciutko ;p W zasadzie to ciekawe dlaczego tak jest bo jądro niby takie samo i zmian wielkich nie ma a jednak .

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2009, 20:31:34 »
Moim skromnym zdaniem, OS-y w angielskiej wersji językowej są jakby troszkę żwawsze od tych spolszczonych.

Jednak zastrzegam, że jest to moja subiektywna opinia.

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2009, 20:36:02 »
teraz jak kupie 7 to ang bo nie wiem ale np. na komputroniku ang vista tansza od polskiej ;p

Offline fazzi

  • ***
  • 180
  • W oczekiwaniu na Windows 8 ...
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2009, 20:38:12 »
Jest to kolejny + za wersją angielską

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2009, 21:11:27 »
to jest fakt, że angielska wersja w niczym nie przeszkadza w pracy. przecież to tylko OS a progsy możemy sobie w PL poinstalować ;) jak kto woli.
Moim skromnym zdaniem, OS-y w angielskiej wersji językowej są jakby troszkę żwawsze od tych spolszczonych.

Jednak zastrzegam, że jest to moja subiektywna opinia.
miałem swego czasu Viśtę ENG i mogę powiedzieć to samo moim subiektywnym zdaniem  ;D

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2009, 21:13:04 »
Chyba największym plusem jest to, że poprawki, Service Packi itp. (patrz historia z SP1 dla Visty) wychodzą dla eng od razu, dla wersji polskiej niestety trzeba często długo czekać. Już nie wspomnę o awaryjności strony Windows Live Gadgets dla Polski czy innych dodatków od Microsoftu. Po prostu nie jesteśmy traktowani na równo z Niemcami np. i nie wiem czy kiedykolwiek będziemy...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Luty 2009, 21:15:26 »
Chyba największym plusem jest to, że poprawki, Service Packi itp. (patrz historia z SP1 dla Visty) wychodzą dla eng od razu, dla wersji polskiej niestety trzeba często długo czekać. Już nie wspomnę o awaryjności strony Windows Live Gadgets dla Polski czy innych dodatków od Microsoftu. Po prostu nie jesteśmy traktowani na równo z Niemcami np. i nie wiem czy kiedykolwiek będziemy...

Dziwisz się ;p MS bardziej dba o klientów co KUPUJĄ windowsa a u nas nadal wygląda to tak , że wujek składa blaszaka w garażu i potem każe wybrac windowsa , ściąga i instaluje i sprzedaje takiego kompa ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2009, 02:15:48 »
Dziwisz się ;p MS bardziej dba o klientów co KUPUJĄ windowsa a u nas nadal wygląda to tak , że wujek składa blaszaka w garażu i potem każe wybrac windowsa , ściąga i instaluje i sprzedaje takiego kompa ;p

Dokładnie na miejscu Microsoftu olał bym Polske totalnie nawet bym nie tłumaczył...

Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Luty 2009, 09:29:05 »
w sumie to pomyslalelm sobie nawet ze w7 bedzie naprawde pierwszym dobrze wygladajacym systemem i co niespotykane rownoczesnie bardzo stabilnym.

w7 nie bedzie pierwszym systemem operacyjnym ktory kupie orginalny juz dawno postanowilem miec legalna windoze tylko mam nadzieje ze rokowania cenowe jakie sa w roznych zrodlach beda w przyszlosci mniejsze.

PS: popieram szybsze dzialanie wersji angielskiej ze swoja subiektywnoscia. mialem polskiego pirata xp przez dluzszy czas, jak kupilem orginalny system to kupilem angielskiego XP (rowniez z moich zamilowan jezykowych i mojej niecheci do polskich lokalizacji) ktory ku mojemu zdziwieniu byl naprawde odczuwalnie sprawniejszy :)

pozdr

Offline luto

  • ***
  • 203
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Luty 2009, 12:51:41 »
oryginał zawsze będzie szybszy od pirata :) bo nie ma w nim hacków :)
Netbook: Acer Aspire One, Intel Atom 1,6, 1 Gb Ram, Intel 950, W7 B.7100
LAPTOP HP530: 1,5 Ghz, 1,5 Gb Ram, Intel 950, XP Prof SP3
HOMEPC: 1,7 Ghz, 1 Gb Ram, GeForce 4, Vista Ultimate
HOMEPC: 500 Mhz, 256 Mb Ram, Riva TNT2, XP Prof SP3

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Windows 7 już 3 października? (?)
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2009, 13:01:22 »
oryginał zawsze będzie szybszy od pirata :) bo nie ma w nim hacków :)
Zależy o jakie "hacki" chodzi. Jeśli ma to być tylko crack aktywacyjny (który zazwyczaj tylko oszukuje winlogon.exe, że startujemy w trybie awaryjnym) to nie widzę, żeby to jakoś spowalniało system...