TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Drivery do Ir-Dy

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Drivery do Ir-Dy
« Odpowiedź #15 dnia: 03 Luty 2009, 15:34:28 »
http://odsiebie.com/pokaz/1459631---e275.html
Te sterowniki niestety nie działają

Próbowałeś tryb kompatybilności? Próbowałeś wyciągnąć inf i instalować przez menadżer urządzeń?

Offline Dox

Odp: Drivery do Ir-Dy
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Luty 2009, 15:37:33 »
ten sterownik mi jest potrzebny IrDA Fast Infrared Port 5.2.3790.1289

Offline Dox

Odp: Drivery do Ir-Dy
« Odpowiedź #17 dnia: 03 Luty 2009, 15:39:22 »
Próbowałeś tryb kompatybilności? Próbowałeś wyciągnąć inf i instalować przez menadżer urządzeń?
Próbowałem i nic :-\
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2009, 16:00:06 wysłana przez Dox »

Offline c!No

Odp: Drivery do Ir-Dy
« Odpowiedź #18 dnia: 03 Luty 2009, 17:13:41 »
nie wiem czy w ogóle jest sens szukać na siłę sterówników. Zainstalowałem IRDE USB (noname siakaś) na kompie, niestety transmisji danych pomiędzy HTC(PDA)/PC a potem NOKIA6233/PC przez podczerwień w żaden sposób nie udało mi się uruchomić, ani pcsuite, ani żadne inne programy pokrewne do eksploracji nie współpracowały. Za to częściowo działa pilot do kompa :d IV RC201, również program pilottv na odpalony z palmtopa dość gładko wykonuje polecenia ale tylko te proste (przewin/start/stop/vol/chanel/zamknij/on/off). Funkcje te można wykorzystać w winamp/wmp/wmc i paru innych programach medialnych wcześniej konfigurując odpowiednie skróty. próbowałem odpowiednie skróty klawiaturowe pilota przypisać różnym programom by uruchomić jakiś program (np winamp) windows w ogóle nie wykonuje polecenia.  działa tylko w programach odpalonych ręcznie

Offline Dox

Odp: Drivery do Ir-Dy
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Luty 2009, 17:38:27 »
znalazłem sterowniki : IBM Thinkpad Infrared Fast port. zainstalowałem je przez panel sterowania i pisze The required line was not found in the INF. Czy ktoś wie skąd pobrać ten plik .inf???