Windows 7, 8, 10 > Dyskusja ogólna

Aktywacja Windows 8

(1/4) > >>

kostykiewicz:
Witam,
Zwracam się do was z prosbą o informacje jak na dzień dzisiejszy trzyma się aktywacja windows 8?
Czy jest coś takiego jak loader jak w 7-mce?
Mozecie mi przedtsawic jakie na dzien dzisiejszy sa metod?

serenity15:
nie ma

ja aktywowałem na 180 dni poprzez działający (w tamtym czasie) KMS z japonii ;p

kostykiewicz:
Na YT widzialem jakies filmki gdzie ludzie zmieniaja klucz przy pomocy cmd a pozniej dzwonia na infolinie w celu wygenerowania klucza aktywacyjnego? O co w tym chodzi? czy ma to szanse dalej?

Czy jest mozliwe ze tak jak w 7 bedzie aktywacja za pomoca loadera i MS nie bedzie mial mozliwosc blokady i wyswietlenia komunikatu o piractwie np. ?

popuri11:

--- Cytat: kostykiewicz w 19 Wrzesień 2012, 12:29:00 ---Na YT widziałem jakieś filmiki gdzie ludzie zmieniają klucz przy pomocy cmd a później dzwonią na infolinie w celu wygenerowania klucza aktywacyjnego? O co w tym chodzi? czy ma to szanse dalej?

Czy jest możliwe ze tak jak w 7 będzie aktywacja za pomocą loadera i MS nie będzie miał możliwość blokady i wyświetlenia komunikatu o piractwie np. ?


--- Koniec cytatu ---

1.Niema nowych kluczy do aktywacji przez info linie
2.nie będzie żadnego loadera jak w 7

Win 8 będzie w miarę tani pewnie dlatego że zmienili/utrudnili aktywacje piratom . więc będzie trzeba kupić oryginał bo co zrobisz jak zmienisz płytę główną a klucz którym aktywowałeś system nie będzie można już aktywować drugi raz na nowej płycie głównej tak samo jak z instalacją od nowa .

kostykiewicz:
To czemu na serwerach KMS jak dobrze mowie mozna aktywowac tylko na 180 dni?
Zapewne znajdzie sie sposob aby aktowowac bezterminowo.

Kolejne pytanie:
Czy posiadajac klucze np. z wersji eng da rade aktytowac z PL klucze oryginalne z msdnaa.
Pytam poniewaz jedna osoba moze zastosowac klucze z eng wersji a druga osoba z wersji pl.
Bo zapewne klucze z 32 bit na 64 bit nie odpali.?


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej