Windows 7, 8, 10 > Dyskusja ogólna
Windows 8 RTM
Select:
Odinstalowałem kilka programów z ekranu Aplikacje (ten kafelkowy). Na razie nie są mi one do niczego potrzebne, ale.... Jak bym chciał je odzyskać to jak mam to zrobić?
Alastis:
--- Cytat: Select w 08 Listopad 2012, 16:46:07 ---Odinstalowałem kilka programów z ekranu Aplikacje (ten kafelkowy). Na razie nie są mi one do niczego potrzebne, ale.... Jak bym chciał je odzyskać to jak mam to zrobić?
--- Koniec cytatu ---
Idz do modern ui następnie otworz sklep prawym przyciskiem myszy otworz zakladke u góry i wybierz twoje aplikacje tam będziesz miał aplikacje które nie sa zainstalowane na komputerze a ja kiedyś miałeś.
gracek23:
ok znalazłem sposób na pełną aktywację Windows 8 Pro x64 ;)
U mnie działa ;)
Mefi:
jak robi się / co tza zrobić żeby mieć Media Center
Post wyżej jak znalazłeś sposób to podziel się ;)
choć z drugiej strony hmm...
teraz powiedzmy idę kupić Windows'a ale nie wiem co lepiej zwykłą wersje czy Pro wiem ze Pro ma Media center ze tza kupić albo coś ale w Store nie widzę tego ;p
BC:
1. P8_v25.exe po instalacji
2. P8_v25.exe po dodaniu media center
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej