TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Error 1603 - przerywa instalację sterownika

Offline Kejpi

Error 1603 - przerywa instalację sterownika
« dnia: 07 Maj 2012, 15:27:16 »
Witam mam taki problem iż podczas fazy końcowej instalacji sterowników do tunera TV wyskakuje Error 1603 wyszukałem ten błąd i Microsoft podaje:

Ten komunikat o błędzie może być wyświetlany wówczas, gdy spełniony jest jeden z następujących warunków:
Folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest szyfrowany.
- Dysk zawierający folder używany do instalacji pakietu Instalatora Windows jest udostępniany jako dysk zastępczy.
- Konto SYSTEM nie ma uprawnień Pełna kontrola w odniesieniu do folderu używanego do instalacji pakietu Instalatora Windows. - Użytkownik dostrzega komunikat o błędzie, ponieważ usługa Instalator Windows używa konta SYSTEM do instalowania oprogramowania.
http://img688.imageshack.us/img688/6561/przechwytywanienxf.png

Instaluje sterownik na dysku C i tego nie da rady zmienić z głównego konta Administrator w windows7 i do tego daje jeszcze uruchom jako administrator.

Macie jakiś sposób na to?

Sterownik pod win7 x64 sterownik z pod visty też nie rusza

wcześniej działało czyli przed formatem
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2012, 15:29:27 wysłana przez Kejpi »

Offline Kejpi

Odp: Error 1603 - przerywa instalację sterownika
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Maj 2012, 20:51:15 »
Nie macie jakiś pomysłów bo jestem bez telewizora w domu i trochę nudno :)


Problem poniekąd rozwiązałem błąd jest nadal ale tuner działa, dałem instalacje i jak już pisałem błąd wywala przy końcu więc obliczyłem kiedy go wywala i krótko przed tym zabiłem proces instalacji i sterowniki działają :D
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2012, 21:30:20 wysłana przez Kejpi »