TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System punktów reputacji

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #45 dnia: 19 Marzec 2009, 20:10:22 »
Ziebal Gwiazdą Forum?

Chłopie, ominąleś prawie miesiąc rozmnów na forum i straciłeś najlepsze wątki i kłótnie. ;D

Zgłaszam się na ochotnika...tbgkol pewnie też bedzie chciał  :D ;D

Nawet gdyby to nie wiem, czy miałbym czas...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #46 dnia: 19 Marzec 2009, 23:50:35 »
Dokładnie - a ja poskromiłem zeibala i zamknełem w pokeballu i teraz to zelzebuba moja ;p



A co do topicu - michau - mówisz ze było by roboty i poslizg i ze mało ludzie - A co ty sobie wyobrażasz ? Jak chcesz robić popularny serwis to rób go od początku bo później się ^@$%$# w tym wszystkim . Zajmowanie się punktami od "teraz" poprostu zostanie wykorzystane w przyszłosci a teraz będzie przynajmniej porządek skoro tak bardzo lubicie ta instytucje , na innym forum "my...." no własnie po co reklama ... , ale oni jakoś tak robil i prosperowali świetnie . Wiem ze to zajmuje wiele czasu i znajda się oszołomy ( wel g.... czy wel g... ) co będa oskarżać o subiektywizm czy patriarchat , jedak na to jest sposób  , co nie zmienia faktu ze albo porządnie albo wcale .Doskonale rozumiem wielkość problemu i złozonośc nań składającą , co sprawia ze wyobrażając sobie zarządzanie chodzby grupą modów  punktowych było by katorga , a modzi sprawdzający konteksty z jakich punkty owe wynikają popadli by w szewska pasje , jednak jest to do zrobienia - ale by zaoszczędzić nerwów i podarowac pare lat życia proponuję i pozostaje przy stanowisku - zlikwidować i tyle ,jak nie ma przyczyny problemu to i problem znika - i z pewnością odbije się to mniejszym echem niż trywialna nagonka na stawianie "-" oraz propaganda tejże pozal się akcji na forum co przyprawiło mnie o mdłości , czy płacz i konwulsje różnych gothów co mówią ze maja mała reputacje bo forum jest linuksowo raśistowskie ( na marginesie to forum jest jednej słuszej rasy MS ... )  czy ujmując już futurystyczny wygłos - jakiś dzieci co będą uważały ze jednak punkt sie należał lub nie a sfrustrowani pointmodzi wyrwą sobie ostatnie włosy łonowe i rozpętają piekło zamieniając oto forum w dno Tartaru z wszech ziejącym odbytniczym ogniem gregor_ym , podskakującym za nim tbgkolem czy teleportujacym się z jednego pokecenter do drugiego zelzebubie co będzie chciał jakoś poskromić ten burdel .... no zapędziłem sie , sorr ale to dowód - zlikwidowac punkty !

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Marzec 2009, 00:23:21 »
Dokładnie - a ja poskromiłem zeibala i zamknełem w pokeballu i teraz to zelzebuba moja ;p



A co do topicu - michau - mówisz ze było by roboty i poslizg i ze mało ludzie - A co ty sobie wyobrażasz ? Jak chcesz robić popularny serwis to rób go od początku bo później się ^@$%$# w tym wszystkim . Zajmowanie się punktami od "teraz" poprostu zostanie wykorzystane w przyszłosci a teraz będzie przynajmniej porządek skoro tak bardzo lubicie ta instytucje , na innym forum "my...." no własnie po co reklama ... , ale oni jakoś tak robil i prosperowali świetnie . Wiem ze to zajmuje wiele czasu i znajda się oszołomy ( wel g.... czy wel g... ) co będa oskarżać o subiektywizm czy patriarchat , jedak na to jest sposób  , co nie zmienia faktu ze albo porządnie albo wcale .Doskonale rozumiem wielkość problemu i złozonośc nań składającą , co sprawia ze wyobrażając sobie zarządzanie chodzby grupą modów  punktowych było by katorga , a modzi sprawdzający konteksty z jakich punkty owe wynikają popadli by w szewska pasje , jednak jest to do zrobienia - ale by zaoszczędzić nerwów i podarowac pare lat życia proponuję i pozostaje przy stanowisku - zlikwidować i tyle ,jak nie ma przyczyny problemu to i problem znika - i z pewnością odbije się to mniejszym echem niż trywialna nagonka na stawianie "-" oraz propaganda tejże pozal się akcji na forum co przyprawiło mnie o mdłości , czy płacz i konwulsje różnych gothów co mówią ze maja mała reputacje bo forum jest linuksowo raśistowskie ( na marginesie to forum jest jednej słuszej rasy MS ... )  czy ujmując już futurystyczny wygłos - jakiś dzieci co będą uważały ze jednak punkt sie należał lub nie a sfrustrowani pointmodzi wyrwą sobie ostatnie włosy łonowe i rozpętają piekło zamieniając oto forum w dno Tartaru z wszech ziejącym odbytniczym ogniem gregor_ym , podskakującym za nim tbgkolem czy teleportujacym się z jednego pokecenter do drugiego zelzebubie co będzie chciał jakoś poskromić ten burdel .... no zapędziłem sie , sorr ale to dowód - zlikwidowac punkty !

Najlepszy post na forum... :) też jestem że punkty reputacji zlikwidowac wtedy będę wybielony i bede mógł zostac modem :)

Dałem quote na wszelki wypadek jak byś się rozmyslił i edytował post :)
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2009, 00:32:37 wysłana przez gregor_y »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Marzec 2009, 00:38:15 »
Gregory, jestes idealnym przykladem na to ze te punkty nic nie daja. Dlaczego masz tyle "-" ? Bo najpierw sie paru osobom nie spodobalo co piszesz, czasem slusznie, czasem nie, a potem to juz moda na dawanie gregoremu minusow. Tez jestem za usunieciem reputacji.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Marzec 2009, 00:51:04 »
Gregory, jestes idealnym przykladem na to ze te punkty nic nie daja. Dlaczego masz tyle "-" ? Bo najpierw sie paru osobom nie spodobalo co piszesz, czasem slusznie, czasem nie, a potem to juz moda na dawanie gregoremu minusow. Tez jestem za usunieciem reputacji.

Na coś się przydałem hehe...LOLED TO DEATH  :D ;D

Offline predi

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Marzec 2009, 22:17:26 »
Nikomu nie ubliżałem, nikomu nie groziłem, nie spamowałem... ktoś mi wyjaśni za co to "-1"?

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Marzec 2009, 22:24:16 »
Komuś się nie spodobała Twoja wypowiedz w którymś poście na tyle, że się pofatygował i dał Ci minusa :)
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Marzec 2009, 22:31:34 »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Marzec 2009, 22:37:16 »
Nikomu nie ubliżałem, nikomu nie groziłem, nie spamowałem... ktoś mi wyjaśni za co to "-1"?

Dostałeś + i jesteś na 0 :)

Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Marzec 2009, 22:38:20 »
No ja bym za to minusa nie dał, w sumie miał racje. Jednak jak wiadomo, minusa może ktoś dać za sam fakt, że się nie zgadza z czyjąś opinią czy wręcz "za darmo" ;) sypać minusami w posty jak się podwiną pod wskaźnik :)
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Marzec 2009, 22:41:00 »
Jak kto uważa. :) Może kiedyś się zmieni.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Marzec 2009, 14:33:42 »
Pomysle nad jakims lepszym rozwiazaniem

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Marzec 2009, 15:25:31 »
Może taki żeby można było dawać + i - ale tylko jeden wynik.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Marzec 2009, 15:28:11 »
Najlepiej jakby powstał specjalny urząd weryfikujący te "+" i "-" i z każdym "+" i "-"  trzebaby podać powód dlaczego. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: System punktów reputacji
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Marzec 2009, 15:30:23 »
Trzeba jakiś mod zainstalować i wyzerować te co są lub je przeliczyć na nowe.