TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak możliwości ustawienia akcji dla przycisku zasilania i zamknięcia pokrywy

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam problem z moim systemem Windows 7 Home Premium- nie potrafię ustawić akcji dla przycisku zasilania oraz zamknięcia pokrywy notebooka Samsung RF510.
Opcje w systemie widnieją, jednak nie ma możliwości zmiany tych ustawień zarówno poprzez użytkownika z prawami administratora oraz poprzez użytkownika Administrator.

Pomyślałem o zmianie tego za pomocą gpedit.msc, ale w tej wersji Windowsa jest to niedostępne (zarówno poprzez próbę dodania opcji grup w mmc).

W sieci znalazłem sposób na Vistę, ale nie wiem czy zadziała na Seven ( http://www.techmynd.com/enable-grouppolicy-gpedit-for-windows-vista-home/ ).
EDIT: Nie da się. Próbowałem pliki z w/w opisu zerżnąć z Professional'a.


Pozdrawiam,
Michał.
« Ostatnia zmiana: 22 Listopad 2010, 12:23:08 wysłana przez mikee »

siemka. czytalem tego posta bo mialem identyczny problem. tylko ze a ja mam rc720 ale tez win 7 h.prem. x64.
sprawa jest taka -  fast boot blokuje mozliwosc wylaczenia uspienia gdy jest zamykana pokrywa i jest taka opcja by grzebac w plikach .msc podobno ale w win 7 home premium jest to zablokowane. ale jest o wiele latwiejsza metoda.
Wystarczy ze wpiszesz w wyszukaj na startem fast boot i wyskoczy ci .app Fast Start. Klikasz to i masz male okienko. zaznaczasz wylacz i gotowe. mozesz zmieniac sutawienia jak Ci sie chce ;] pozdrawiam ;]