TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Laptop sam się włącza

Laptop sam się włącza
« dnia: 17 Maj 2011, 08:35:28 »
Witam,

Podobne wątki już czytałem, ale wszelkie porady nie zdały egzaminu. Mam lapka DELL VOSTRO i sprawdzałem już:
- bios i wszelkie funkcje wake up
- harmonogram zadań w poszukiwaniu zadania, które ma się uruchomić o określonej godzinie
- planu zasilania i wznawiania systemów wg czasomierza
- aktualizacje z godz 3 przesunąłem na 17

A teraz opis problemu. Zaczęło się to bodajże w piątek 13go. Przez 3 dni wcześniej aktualizacja (końcówka 66 odpowiedzialna za problemy z systemem z 10 językami) nie chciała się zainstalować. Po włączeniu kompa przez 5-6 minut próbowała, aby napisać, że nie udało się i cofa zmiany. Wkurzyłem się oznaczyłem, aby się nie aktualizowała. Przy wyłączaniu system nie zamykał się przez ponad 20 minut więc wymusiłem jego wyłączenie. po restarcie wszystko ok. a od następnego dnia o godzinie 23:00 mam uruchamianego laptopa i tak już codziennie się dzieje.

Próbowałem nawet przywrócić system sprzed kilku dni, ale to też nie dało rady. Laptop jest podłączony do zasilacza, klawiatury i myszy usb, wi-fi. Mam go już od roku, a dopiero teraz zaczęło się coś takiego dziać.

Jakieś pomysły rozwiązania problemu?

Marcin

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Laptop sam się włącza
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj 2011, 20:31:02 »
Sam się włącza, jak np. klaśniesz, gwizdniesz?

Odp: Laptop sam się włącza
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj 2011, 21:10:05 »
a od następnego dnia o godzinie 23:00 mam uruchamianego laptopa i tak już codziennie się dzieje.

dzięki za zainteresowanie.

Udało mi się rozwiązać problem. Była nim opcjonalna aktualizacja karty sieciowej. Zaznaczyłem, aby się zainstalowała i problem zniknął

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Laptop sam się włącza
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Maj 2011, 22:38:50 »
No widzisz i po co ci to forum :D