TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:17:23 »
Ziebal ! Ziebal ! Szybko przynieś z 2 piwa i zamknij temat !
 
A i pare banów można dać ot dla zasady  ;D




ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:19:33 »
Ziebal ! Ziebal ! Szybko przynieś z 2 piwa i zamknij temat !
 
A i pare banów można dać ot dla zasady  ;D





Nie bede taki zły, przyniose ze 4 :P

Póki co uważnie obserwuje tą dyskusje i jedyny wniosek jaki sie nasuwa to: Nigdy więcej tematu z Ubuntu w nazwie  :D

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:21:36 »
A z Mandriva lub Fedora w nazwie mogą być?  ;)
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:24:28 »
A z Mandriva lub Fedora w nazwie mogą być?  ;)

Zobaczymy jak się pojawią, wszystko zależy od użytkowników  :)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Styczeń 2009, 22:35:46 »
ziebal ten temat jest wyraźnie prowokujący...

a tak swoją drogą nie wiem czy nie zdziwiło Was że (użyję nieprzeinaczonej formy by nie zezłościć) microsoft tak wcześnie wydaje IE 8 ? niedługo wersja finalna a do 7 RTM jeszcze rok... poza tym no niby mówi się o tym że ma się pojawić nowy publiczny build z rc 1 IE ale ogólnie rzecz ujmując dziwne jest że IE 8 rc1 nie zostało wydane pod 7... można odnieść wrażenie że microsoft będzie chciał wprowadzić albo nowszą wersje albo zmienić politykę przeglądarkową już w 7... poza tym obiło mi się w lekturze o wzrok to że microsoft ma cześciej wydawać nowe wersje przeglądarek... wydaje mi się że coś się szykuje... ogólnie o tym że komisja Europejska pozwała microsoft i że łatwo nie odpuści to wiadomo ale... Wielu z Was (zauważyłem) wspomina o drugiej becie 7... ja wielokrotnie wyczytałem że 7 ma pojawić się tylko jedna beta...

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:01:50 »
ziebal ten temat jest wyraźnie prowokujący...

a tak swoją drogą nie wiem czy nie zdziwiło Was że (użyję nieprzeinaczonej formy by nie zezłościć) microsoft tak wcześnie wydaje IE 8 ? niedługo wersja finalna a do 7 RTM jeszcze rok... poza tym no niby mówi się o tym że ma się pojawić nowy publiczny build z rc 1 IE ale ogólnie rzecz ujmując dziwne jest że IE 8 rc1 nie zostało wydane pod 7... można odnieść wrażenie że microsoft będzie chciał wprowadzić albo nowszą wersje albo zmienić politykę przeglądarkową już w 7... poza tym obiło mi się w lekturze o wzrok to że microsoft ma cześciej wydawać nowe wersje przeglądarek... wydaje mi się że coś się szykuje... ogólnie o tym że komisja Europejska pozwała microsoft i że łatwo nie odpuści to wiadomo ale... Wielu z Was (zauważyłem) wspomina o drugiej becie 7... ja wielokrotnie wyczytałem że 7 ma pojawić się tylko jedna beta...

"ziebal ten temat jest wyraźnie prowokujący..."
A kogo ma prowokować? Przecież tu piszą ludzie interesujący się raczej Windows. No chyba uważasz się za Bóg wie kogo i sprowokować Cię to straszna rzecz.

"dziwne jest że IE 8 rc1 nie zostało wydane pod 7"
Odp:
"IE8 jest komponentem nowego systemu i Redmond zamierza skupić się jedynie na opiniach powstałych z użytkowania Windows 7 w takiej postaci, jakim jest obecnie. Wymagałoby to zresztą pewnych nakładów pracy, związanych z opracowaniem wersji dla kolejnego systemu. "

"można odnieść wrażenie że microsoft będzie chciał wprowadzić albo nowszą wersje albo zmienić politykę przeglądarkową już w 7."
Odp:
Nic takiego nie będzie mieć miejsca

"Uważam że ten cytat był kolejną śmieszną prowokacją ze strony scoobiego..."

San jesteś jedną wielką prowokacją.  ;)

Wkleiłem fragment artykułu bo dotyczy Windows 7 pośrednio. A te forum jest o Windows 7? Jest! I kropka.

"tylko stwierdziłem fakt że artykuł to stek bzdur"

A kim Ty jesteś żeby to stwierdzać? Bo mi się wydaje że zwykłym zacietrzewionym szaraczkiem mieszczącym się w tym nieszczęsnym 0,5% Linuxiarzy.

Co do arta to ukazał się wszędzie:
http://www.idg.pl/news/334399/Tworca.Ubuntu.Windows.7.bedzie.swietnym.systemem.html
http://www.digit.pl/news/334399/Tworca.Ubuntu.Windows.7.bedzie.swietnym.systemem.html

A może to Ci przemówi do rozsądku?
http://www.ubucentrum.net/2009/01/czemu-torvalds-korzysta-z-gnome.html
"Mark Shuttleworth - w wywiadzie z dziennikarzem The Reg chwalił się, iż miał okazję przez kilka godzin testować najnowszy produkt Microsoftu - Windows 7. Nietrudno się domyślić, że styl wypowiedzi o konkurencyjnym systemie mógł być chłodny i nikt nie mógł by się temu dziwić. Mark jednak, jak na człowieka głoszącego humanitarne hasła przystało, nie starał się nawet ukryć pozytywnych doświadczeń z Windows 7. Shuttleworth miał na przykład powiedzieć: "Windows 7 is a great operating system" czyli "Windows 7 to świetny system operacyjny"

Temat do zamknięcia bo zara Kolo zacznie tworzyć teorię spiskową wokół artykułu...

Zrozum chłopie że twórca Ubuntu wcale nie musi być taki jak Ty!
Zrozum że są ludzie którzy potrafią docenić to co dobre a nie tylko szukają dziur w całym (jak to Linuxiarze)

A niech mnie - gdzie by tylko nie napisać o czymś związanym z linuxem a od razu pojawia się linuxowy troll i robi dym...

Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2009, 11:33:46 wysłana przez sCooBy^ »
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:27:57 »
Raczej będzie musiało. Komisja Europejska karze MS usunąć IE z oferowanego systemu, lub dołączyć alternatywne przeglądarki. MS tłumaczy się że IE to integralna część systemu...
Osobiście uważam że tą sytuacje powinna regulować konkurencja a nie jakaś komisja, z drugiej jednak strony z monopolem trzeba walczyć nie zależnie od nazwy :)

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:31:52 »
Raczej będzie musiało. Komisja Europejska karze MS usunąć IE z oferowanego systemu, lub dołączyć alternatywne przeglądarki. MS tłumaczy się że IE to integralna część systemu...
Osobiście uważam że tą sytuacje powinna regulować konkurencja a nie jakaś komisja, z drugiej jednak strony z monopolem trzeba walczyć nie zależnie od nazwy :)

Komisja se "może kazać", nie kraczmy na razie  bo jeszcze przesłuchania w tej sprawie się nie zaczęły. MS prędzej wyda jakiś "Windows 7 E" bez przeglądarki na terenie Unii tak jak to było z Media Playerem.  ;)
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:34:22 »
Raczej nie. Jak wyda bez IE to jak ściągniesz alternatywną przeglądarkę? lol

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:36:33 »
Raczej nie. Jak wyda bez IE to jak ściągniesz alternatywną przeglądarkę? lol

A niby co to ma interesować MS? hehe
Nie ma się co martwić - przecież i tak nikt nie kupi jakiegoś tam "Windows 7 E czy S" tak jak nikt nie kupuje Visty bez Media Playera"

ps. Troszkę zjeżdżamy z tematu...
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Styczeń 2009, 11:44:01 »
W tym temacie nie bardzo jest już co dodać, a to przez brak obiektywnego spojrzenia samych forumowiczów. Dyskusja na temat wyższości OS jest pozbawiona sensu. Do tej pory nie powstał żaden test i wyższość jest oparta na domniemaniach i własnych potrzebach a tych będzie tyle co użytkowników.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Styczeń 2009, 13:39:19 »
W tym temacie nie bardzo jest już co dodać, a to przez brak obiektywnego spojrzenia samych forumowiczów. Dyskusja na temat wyższości OS jest pozbawiona sensu. Do tej pory nie powstał żaden test i wyższość jest oparta na domniemaniach i własnych potrzebach a tych będzie tyle co użytkowników.

Dokładnie tyle co użytkowników ile Windows ma % udziału na rynku a ile takie pchły jak Linux i Mac OSX? ludzie zdecydowali windows lepszy koniec tematu... :) nawet jesli to Linux jest najsłabszym Appla i Microsoft mają zyski jeszcze z innych działów a taki Linux ma tylko fantayków i to jeszcze podzielonych na rózne dystrybucje hehe...  ;D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Styczeń 2009, 13:47:04 »
W tym temacie nie bardzo jest już co dodać, a to przez brak obiektywnego spojrzenia samych forumowiczów. Dyskusja na temat wyższości OS jest pozbawiona sensu. Do tej pory nie powstał żaden test i wyższość jest oparta na domniemaniach i własnych potrzebach a tych będzie tyle co użytkowników.

Dokładnie tyle co użytkowników ile Windows ma % udziału na rynku a ile takie pchły jak Linux i Mac OSX? ludzie zdecydowali windows lepszy koniec tematu... :) nawet jesli to Linux jest najsłabszym Appla i Microsoft mają zyski jeszcze z innych działów a taki Linux ma tylko fantayków i to jeszcze podzielonych na rózne dystrybucje hehe...  ;D

Poruszyłeś temat który moim zdaniem jest powodem dla którego kiepsko widze przyszłość linuxa. Kiedyś byli fanatycy linuxa - teraz sa fanatycy Fedory, Ubuntu, Kubuntu, Suse i inny. Zamiast krzyczeć że windows to badziewie, teraz użytkownicy Fedory krzyczą że Ubuntu to badziewie, ci z kolei twierdzą że jak można wogóle korzystać z Kubuntu, a obok stoją fani Gentoo i śmieją się z nich wszystkich bo przecież Gentoo jest najlepszy ( ich zdaniem ). Jak linux ma zawojować rynek skoro sami posiadacze linuxa których jest tak neiwiele już są skłóceni i podzieleni na prawie 10 obozów ?

ziebal

Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Styczeń 2009, 16:30:35 »
Poruszyłeś temat który moim zdaniem jest powodem dla którego kiepsko widze przyszłość linuxa. Kiedyś byli fanatycy linuxa - teraz sa fanatycy Fedory, Ubuntu, Kubuntu, Suse i inny. Zamiast krzyczeć że windows to badziewie, teraz użytkownicy Fedory krzyczą że Ubuntu to badziewie, ci z kolei twierdzą że jak można wogóle korzystać z Kubuntu, a obok stoją fani Gentoo i śmieją się z nich wszystkich bo przecież Gentoo jest najlepszy ( ich zdaniem ). Jak linux ma zawojować rynek skoro sami posiadacze linuxa których jest tak neiwiele już są skłóceni i podzieleni na prawie 10 obozów ?

Dajcie mu wódki, bo mądrze gada!...  :D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Twórca Ubuntu fanem Windows 7 ;)
« Odpowiedź #44 dnia: 28 Styczeń 2009, 16:42:07 »
Dajcie mu wódki, bo mądrze gada!...  :D

Ty już masz za dużo :) tak czy inaczej Linux = R.I.P  :D