TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Polski język

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Polski język
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:14:47 »
 ;D

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Polski język
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:23:47 »
przerzucenie nie działa  :(
Ale mam przynajmniej bootscreen z Visty ;D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Polski język
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:25:16 »
Ale mam przynajmniej bootscreen z Visty ;D

Czyli ten gorszy  :D ;D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Polski język
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:25:22 »
przerzucenie nie działa  :(
Ale mam przynajmniej bootscreen z Visty ;D

Brawo. Ludzie kombinują jak pod Vistą mieć bootscrenn z 7 ale na odwrót to nie słyszałem.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Polski język
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:26:04 »
Brawo. Ludzie kombinują jak pod Vistą mieć bootscrenn z 7 ale na odwrót to nie słyszałem.

Niech napisze jak to zrobił i temat do zamkniecia  :D ;D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Polski język
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:26:37 »
Podmienił pliki

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Polski język
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:27:58 »
Podmienił pliki

Wiem...  :D ;D to był sarkazm...

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Polski język
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:32:18 »
Ale przez botowalną płytkę z psełdovistą zwaną PE bo zwykła mnie nie chciała dopuścić ;D

Offline c!No

Odp: Polski język
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Styczeń 2009, 19:54:02 »
próbowałem około 20 instalacji "spolszczających" (z różnych adresów zaciągniętych) robiąc uprzednio ghosta dysku
wiele z nich nie pozwoliło mi odpalić systemu ponownie restartował się bardzo zacięcie :P
z visty żadne nie działa i raczej nie będzie, bynajmniej nie prędko

życze powodzenia w tłumaczeniu *.mui

[strona nie jest już dostępna] -> windows-7-localized-language-wave-mui-release-date

uwierze że to działa jak ktoś wstawi screeny ze swojego kompa a nie z jakiś podejrzanej paczki
popieram zamkniecie tematu do "nieoficjalnego ponownego wycieku" oficjalnie nieoficjalnej paczki mui z M$
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2023, 17:23:36 wysłana przez Mirahz »

Odp: Polski język
« Odpowiedź #39 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:11:57 »
Panowie nie śmiejcie się. Ja mam se7en na stacjonarnym i netbooku MSI U100. Na pierwszym bootscreen jest nowy z pojawiającym się świecącym znaczkiem M$ a na U100 tradycyjny, bez tego znaczka. Oba OS montowałem z tego samego ISO W stacjonarnym zamontowanym do wirtualnego napędu, w U100 z pendriva z zawartością powyższego ISO, więc se7en ma własne 2 bootscreeny, być może ich instalacja zależy od wydajności komputerów, ale to moje domysły.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Polski język
« Odpowiedź #40 dnia: 27 Styczeń 2009, 21:18:54 »
Zależy od błędu systemu...
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline Serkus

  • ****
  • 367
Odp: Polski język
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Styczeń 2009, 22:05:47 »
jeśli chodzi o Polski język to narazie możemy pomażyĆ 8) :)

Odp: Polski język
« Odpowiedź #42 dnia: 31 Styczeń 2009, 01:10:50 »
Nie chcę robić off'a ale czy w Windowsie jest potrzebny w ogóle jakikolwiek język? (nie mówię o programach i zakładkach) przecież większość i tak się sprowadza do kliknięcia ikonki niepodpisanej i większość nie patrzy nawet na nazwy tylko po grafice leci ;)

chyba że mam tylko tak ja ale to już pozostanie moim zdaniem, a jakieś helpy o tym podobne w większości i tak zostaną po angielsku więc nie wiem czy jest sens się spieszyć z tymi spolszczeniami

pozdro ;]
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Polski język
« Odpowiedź #43 dnia: 31 Styczeń 2009, 01:21:10 »
Nie chcę robić off'a ale czy w Windowsie jest potrzebny w ogóle jakikolwiek język? (nie mówię o programach i zakładkach) przecież większość i tak się sprowadza do kliknięcia ikonki niepodpisanej i większość nie patrzy nawet na nazwy tylko po grafice leci ;)

chyba że mam tylko tak ja ale to już pozostanie moim zdaniem, a jakieś helpy o tym podobne w większości i tak zostaną po angielsku więc nie wiem czy jest sens się spieszyć z tymi spolszczeniami

pozdro ;]

Nie trac czasu i tak cie nie posłuchają mimo że masz racje +1 :)

Odp: Polski język
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Styczeń 2009, 08:21:59 »
Nie trac czasu i tak cie nie posłuchają
No wiesz czasami ktoś mądry się znajdzie i zastanowi się czy warto niszczyć :)
Jak dla mnie polski język zajmuje za dużo przestrzeni ( chodzi o tłumaczenia [większość:)] ) z resztą nie tylko Windows tak ma więc z drugiej strony też nie ma co się im czepiać o wszystko :) dobra koniec OT :)
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik