TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

PROBLEM PRZY URUCHAMIANIU CZARNY EKRAN I PARĘ KRESECZEK NA GÓRZE

WITAM
Jestem tu nowy więc na początek witam wszystkich i proszę o pomoc szukałem ale jeśli ktoś ma podobny problem to rady nie pomagają lub dotyczy troszkę czego innego.
Do rzeczy posiadam laptop oryginalnie był on na rosyjskim systemie windows 7 pro spolszczyłem go vistalizatorem spory czas temu problemów nie było od dłuższego już czasu znikł ekran z (ten z migającym [][][] tylko w drugą stronę  "Włączanie Windows" chyba tak się tłumaczy "ZAPUST WINDOWS" :):) zamiast tego były w górnym lewym rogu 4 kreseczki po czym szybko przechodziło do ekranu logowania więc w niczym mi to nie przeszkadzało ostatnio jednak laptop zawiesza się na tym ekranie i dodatkowo zamiast przechodzić w ekran logowania to na górze monitora coś się krzaczy widać na samej górze jakieś kolorowe piksele czasem po dłuższej chwili zaskoczy czasem pomoże ctr+ alt + delete czasem wystarczy enter a czasem można kombinować pół godziny i dopiero za którymś restartem pomoże. próbowałem naprawić za pomocą recovery ale ... tu problemy się zaczynają nie znam rosyjskiego a format nie wchodzi w grę bo jest tam prezentacja maturalna dziewczyny i moja inżynierka . Sterowniki przeinstalowałem na nowsze aktualizacje zrobione skan eset + adaware nic nie dał .. coś z bootloaderem ??
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2011, 23:51:13 wysłana przez tek102m5 »

Gosc

Odp: PROBLEM PRZY URUCHAMIANIU CZARNY EKRAN I PARĘ KRESECZEK NA GÓRZE
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2011, 08:01:25 »
Ściągnij z neta polski RECOVERY - http://neosmart.net/blog/2008/windows-vista-recovery-disc-download/. - I naciśnij napraw komputer.

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: PROBLEM PRZY URUCHAMIANIU CZARNY EKRAN I PARĘ KRESECZEK NA GÓRZE
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2011, 09:19:02 »
I przeczyść klawiaturę, bo ci Caps Lock zaciął.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego