TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.

Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.
« dnia: 19 Październik 2010, 14:29:30 »
Witam ! Od pewnego czasu mój komputer i laptop siostry męczy aktualizacja, która się nie chce zainstalować ! W laptopie jakoś wszystko śmiga i chcę jeszcze raz aktualizować, bo poprzednio skończono niepowodzeniem a w stacjonarnym komputer się uruchamia ale nie działa myszka, klawiatura, w ogóle nic na USB nie działa ;o Sprzęt macie w sygnaturce i posiadam Windows'a Ultimate 64 bitowego (x64) .. To tak jakby aktualizowałoby mi BIOS albo procesor (?) ;/ Już nie mam do tego siły .. wcześniej przy uruchamianiu, dokładniej przy wczytywaniu plików windows wyłączałem kompa z listwy i uruchamiałem narzędzie do naprawy i wszystko działało, wyłączałem automatyczną aktualizację i ok. Aż do przedwczoraj jak moja mama wyłączyła komputer aktualizując go. W BIOS'ie klawiatura działa, w naprawianiu systemu myszka i również klawiatura. Nie mogę nic zrobić, byłem u kolegi z dyskiem, żeby jakoś usunąć tą aktualizację, wpisałem na partycji C "update" i tam masa 'amd64' ja nie mam nic opartego na platformie amd, no prócz grafiki. Proszę was pomóżcie, ponieważ format nie wchodzi w grę :( Po prostu, przy ładowaniu Windowsa, jak komputer startuje podświetlenie myszki jak i klawiatury gaśnie .. Po prostu jestem tak zdenerwowany tą sytuacją, że nie mogę normalnie funkcjonować. Proszę bardzo o szybką pomoc i z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi !
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2010, 10:29:43 wysłana przez kadol7 »
Płyta główna GIGABYTE GA-P55-UD3 | Procesor Intel Core i5-750 | Karta Graficzna GIGABYTE ATI Radeon HD5850 1024MB DDR5 | Pamięć GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz  | Dysk Segate Barracuda 500 GB |

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2010, 16:13:34 »
1. windows w wersji 64 bit okresla sie nie jako (x86) a (x64).
2. bios sam z siebie oraz przez aktualizacje nie jest w stanie sie tak zaktualizowac - jest to proces do twojej dyspozycji.
3. jak wygląda sprawa w menadzerze urzadzen ?

Odp: Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2010, 10:29:15 »
fakt, przepraszam, pomyliłem się. A jak mam wejść w menedżer urządzeń, jak komputer mi nie chodzi ? ;/ i jeszcze dodam, że z innym dyskiem również nie startuje. Podpiąłem stary dysk, który był na XP i również nie myszka, klawiatura nie działają.. Więc wydaje mi się, że to coś z CPU albo MOBO może być ... Ale wiem jedno, że to na pewno ta aktualizacja to zepsuła.
Płyta główna GIGABYTE GA-P55-UD3 | Procesor Intel Core i5-750 | Karta Graficzna GIGABYTE ATI Radeon HD5850 1024MB DDR5 | Pamięć GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz  | Dysk Segate Barracuda 500 GB |

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2010, 13:07:55 »
jezeli nie chodzi to zainstaluj ponownie system - jezeli nie mozesz sformatowac bo np. stracisz dane to zainstaluj drugi .

Odp: Problem z aktualizacją procesora opartego na platformie x64.
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2010, 14:46:01 »
po zainstalowaniu nowego systemu przypuśćmy na D, będę mógł później w jakiś sposób go odinstalować ? i czy będę musiał formatować daną partycję na zainstalowanie systemu.
Płyta główna GIGABYTE GA-P55-UD3 | Procesor Intel Core i5-750 | Karta Graficzna GIGABYTE ATI Radeon HD5850 1024MB DDR5 | Pamięć GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz  | Dysk Segate Barracuda 500 GB |