TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do karty graficznej / opengl

Sterowniki do karty graficznej / opengl
« dnia: 20 Sierpień 2010, 08:23:01 »
Witam. Poszukuje sterownikow do karty graficznej do mojego laptopa, obecnie jest jakis zainstalowany, ale nie mam mozliwosci wlaczenia opengl ktory jest mi niezbedny do gry, probowalem odinstalowac i zainstalowac ponownie ale caly czas ten sam sterownik sie instaluje. W ubieglym roku rowniez uzywalem tego laptopa ale na innej wersji Win7 i mialem z OpenGL. teraz przy kazdej zmianie wyskakuje mi:


to moj laptop - SATELLITE P300-20H

Odp: Sterowniki do karty graficznej / opengl
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Sierpień 2010, 09:09:33 »
Zainstaluj sobie Driver Genius Pro i pobierz wszystkie sterowniki które ci zaproponuje a potem je zainstaluj, więcej info na PW ;)

Odp: Sterowniki do karty graficznej / opengl
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień 2010, 15:19:55 »
Dam jedną i krótką odpowiedź.

W tym laptopie siedzi sobie karta graficzna Intel® GMA 4500M.

Ona nie obsługuje Open GL i obsługiwać go nie będzie.

Ten laptop nie jest przeznaczony do grania, a tylko jako maszyna do internetu, do oglądania filmów oraz do programów biurowych. Nic więcej z niego się nie wyciśnie.

Pozdrawiam.

-------

ps. Oczywiście mała część starych gier na nich pójdzie, ale tylko tych, który wykorzystują DirectX.

Do grania było kupić laptopa z grafiką zewnętrzną, typu Ati lub nVidia.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Sterowniki do karty graficznej / opengl
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpień 2010, 10:11:51 »
To bylo napisac na forum, a tylko to co niezgodne z regulaminem napisac na pw :P

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Sterowniki do karty graficznej / opengl
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2010, 12:08:39 »
kamo_92 Ban 48 godzin za zwracanie się w sposób nieuprzejmy i wywoływanie kłótni!
Przypominam o zachowaniu kultury w postach! Wątek wyczyszczony!
sCooBy^


Proszę pisać wszystko na forum, oprócz zamieszczania linków do cracków i numerów seryjnych oraz oprogramowania "warez" :)
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2010, 12:11:14 wysłana przez sCooBy^ »
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook