TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ta kopia produktu windows nie jest orginalna

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Sierpień 2010, 18:43:06 »
Wogole daruj sobie jakies aktywatory. Zmien klucz i aktywuj od nowa telefonicznie. Asior chyba dal najnowsze klucze, niezablokowane przez microsoft. Link w moim podpisie.

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Sierpień 2010, 18:09:48 »
dzisiaj sciagne windows 7 Ultimate bo na wersje ultimate N nie ma zadnych kluczy:/

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Kwiecień 2011, 22:11:49 »
Ale macie problem ja mam najlepsze rozwiązanie Kupić Oryginał za piractwo  się idzie do kicia albo płaci się surowe kary

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Kwiecień 2011, 21:37:44 »
nie dość że świeżak to jeszcze jakiś nieogarnięty. Zobacz może datę ostatniego posta i sie zastanów zanim napiszesz w jakimkolwiek innym wątku !

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Kwiecień 2011, 22:19:04 »
nie dość że świeżak to jeszcze jakiś nieogarnięty. Zobacz może datę ostatniego posta i sie zastanów zanim napiszesz w jakimkolwiek innym wątku !
Mądry się odezwał Piractwo było i będzie karane

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Kwiecień 2011, 00:06:39 »
Spójrz na datę ostatniego posta i pomyśl. Wszystko co miało być wyjaśnione w temacie zostało wyjaśnione. Koniec tematu

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Kwiecień 2011, 23:57:26 »
Ale wątek nie jest zamknięty więc mam prawo się wypowiadać no nie, masz jakiś koleś problem jeżeli tak to idź do psychologa lub psychiatry z kim mógłbyś o tym porozmawiać...

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #22 dnia: 15 Kwiecień 2011, 07:44:00 »
Ale macie problem ja mam najlepsze rozwiązanie Kupić Oryginał za piractwo  się idzie do kicia albo płaci się surowe kary

no po 8 miesiacach nalezaloby po pierwsze napisac "Ale mieliscie" a nie "Ale macie problem" ,nie kazdego stac na oryginal , nie kazdego tez stac na pirata , dokladnie tez kazdy zna nasze prawo - po 5 lat nie mamy - nie musisz nas pouczac ani odgrzebywac tematow ktore nic nie wnosza juz.

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #23 dnia: 15 Kwiecień 2011, 21:03:55 »
Nie sprawdziłem daty ostatniego wpisu ale po co w to wnikać... Jak kogoś nie stać na system niech nie używa komputera. Proste wsadzać piratów do więzienia

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Kwiecień 2011, 22:55:17 »
Cytuj
Jak kogoś nie stać na system niech nie używa komputera.
Nonsens. Są darmowe systemy.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwiecień 2011, 22:56:55 wysłana przez Madzia »

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Kwiecień 2011, 23:20:58 »
Nie sprawdziłem daty ostatniego wpisu ale po co w to wnikać... Jak kogoś nie stać na system niech nie używa komputera. Proste wsadzać piratów do więzienia

do czego ? co ty hitler jestes ? a moze chcesz byc taki co ? sluchaj troszke ludzi kolezko bo dobrze ci radza a bujane zostaw na 14 urodziny kumpla

Odp: Ta kopia produktu windows nie jest orginalna
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Kwiecień 2011, 00:28:49 »
Cytuj
Jak kogoś nie stać na system niech nie używa komputera.
Nonsens. Są darmowe systemy.
O albo niech używają darmowych... Koniec tematu...