TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z uruchomieniem "Czarny ekran"

Problem z uruchomieniem "Czarny ekran"
« dnia: 21 Czerwiec 2010, 17:58:10 »
Mam problem z włączeniem się mojego win 7. Przy wlączeniu zamiast ładowania windowsa jest czarny ekran z migajaca twardą spacją _ , w lewym górnym rogu i dalej nic sie nie dzieje, nie mam pomyslu jak go uruchomić.. nie działa tryb awaryjny bo nawet nie dochodzi do tego momentu gdzie powinien się on uruchomić..


Edytowano!
Przeniesiono do odpowiedniego działu!
sCooBy^
« Ostatnia zmiana: 02 Lipiec 2010, 15:16:00 wysłana przez sCooBy^ »

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2010, 19:03:25 »
Sprawdź bios czy masz dobrze ustawione bootowanie. Napisz coś więcej skąd masz płytę z systemem?

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2010, 20:04:54 »
Bios jest dobrze ustawiony najpierw z dysku na drugim miejscu z plyty. Ten win działał, tylko nie dawno się tak zaczelo robic a teraz już tylko to wyskakuje.  Próbowałem wgrać win XP ale nie idzie też. Mam nadzieję, że to nei awaria dysku.. ale wątpie bo przy próbie instalacji XP sformatowałem partycje C bez problemu. Jutro spróbuje wgrać win 7 jeszcze raz, ale niewiem czy to coś da. Z tej płyty instalowałem już pare razy tą 7 na kilku kompach i wszystko bylo dobrze.

Pss. Kolega chciał zainstalować aktywator, niewiem czy to coś ma do rzeczy. i od tamtego momentu się tak robi.

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2010, 21:27:54 »
Przeskanuj dysk programem HDD Regenerator 1.71 jeśli ponowna instalacja Windows 7 się nie powiedzie.

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Czerwiec 2010, 13:02:08 »
A to ruszy z poziomu biosu ? bo tu widzę jakaś instalka jest..

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Czerwiec 2010, 13:35:44 »
Instalujesz i wypalasz bootowalną płytkę z programem. Przypominam że musisz mieć pełną wersje tego programu ;)

Odp: czarny ekran
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Czerwiec 2010, 19:23:16 »
Najprawdopodobniej dysk padł, zawiozę go do serwisu. W przyszłym miesiącu się gwarancja kończy ;)
Przy instalacji win 7, nie wykrywa wogóle dysku, chociaż w biosie go widać..