TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING

Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« dnia: 21 Marzec 2010, 15:39:26 »
Witam!
Mam Windowsa 7 Ultimate.
Mam następujący problem:
Kiedy włączam CS:S i otwieram zakładkę Ulubionych Serwerów to jest na zmianę:
a)nie ma żadnych serwerów
b)są niektóre serwery, ale z pingiem 1800 każdy!
c)są wszystkie serwery z normalnym pingiem, lecz nieraz wiesza się ich odświeżanie (bardzo rzadko się pojawiają wszystkie serwery).
Jeśli próbuję dołączyć do znajomego na STEAM to jest napisane (zawsze), że serwer na którym gra NIE ODPOWIADA...


Przyjmując, że jakimś cudem ukazały się wszystkie, to gdy klikam połącz mam bardzo długi czas łączenia z serwerem, ale potem jest OK. Tyle, że serwery pojawiają się około 2/20 prób. Więc to mnie nie zadowala.
Przejrzałem już chyba całe Google i nikt nie ma takiego problemu. Fora po angielsku także nie mają podobnego wątku, więc ręce mi opadają.
Przedtem miałem Vistę i tam wszystko mi elegancko działało Ventrilo, CS:S i wszystkie inne gry, które posiadam.
Wykluczam fakt, że ktoś może mi się wbijać na neta, gdyż nie mam WiFi.

Próbowałem również:
1)Wyłączyć Firewall GData
2)Wyłączyć Firewall Windows'a
3)Wyłączyłem UAC
4)Uruchamiałem STEAM,CS:S w trybie zgodności chyba ze wszystkimi systemami oraz jako administrator
5)Reinstall CS:S

Mam najnowsze sterowniki do karty sieciowej, więc to chyba nie przez nią.

Co najgorsze i dobijające, że mój kolega ma też Windows 7 Ultimate i  GData Antywirus i jemu wszystko działa bez zarzutu.
Proszę o pomoc! I z góry dziękuję.
Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał, więc może mi też pomóc. ;]
Pozdrawiam

Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2010, 21:28:21 »
REF.
Ktoś odpisze? Proszę o pomoc. Mam klan ESL i muszę grać. ;[

Offline BruTUs

  • ***
  • 109
Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Marzec 2010, 13:40:31 »
Prawdopodobnie cos ci siedzi na laczu, lub ten twoj GDATA zrobil regole by filtrowac CS:S
moj nik na steamie to An1mal1ty.
Zadnych problemow ze steamem nie mam wiec mozemy pozniej cos temu zaradzic... odezwij sie na steamie...

Tak na marginesie to wpadnij na server by zagrac spara jakiegos z CJB "Ciency Jak Barszcz" to zobacze poziom twojego klanu esl`a:) Nazwa serwera to "ZOO $16000......"
pozdrawiam

Intel i5 2500k@4.5GHz/Gigabyte G1 Sniper 3/Corsair H100/16GB Corsair Veng.1600MHz/CORSAIR 1200W/2xSSD Samsung 830 128GB Raid0/4x150GB Velociraptor Raid0 i 1TB/2xSapphire 7970 3GB/SB X-FI TITANIUM HD/LG 47" HD 3D/ LG 22" HD/Logitech G27/Logitech Perf.MX/LG BD/CM HAF932/NZXT/Monster Insp.

Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marzec 2010, 21:07:41 »
dobra. zobacze dzieki
na ESL niedtety nie grałem przez ten Win7, wogóle wypisaliśmy się z ligi, ale spara możemy zagrać później.

Offline Flow

Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Marzec 2010, 14:22:50 »
Mam takie pytanie masz internet ADSL ? Czy jakiś router bez wi-fi :p
A inne gry przez neta nie lagują ci się ? Tylko ten CS:S ?
Bo może jakiś program zabierać ci łącze albo coś masz z routerem albo linią :0

Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marzec 2010, 20:16:16 »
Mam modem kablowy Motorola, lecz nie sądzę, że to jego wina ;[
Na Win Vista wszystko bez oporu działało. Inne gry multiplayer mi chodzą... tylko CS:S.
Chyba należę do grona naprawdę nielicznych osób, które uważają, że Vista to dobry system. Mi jako chyba jedynemu udało się odpalić na niej wszystkie gry które zainstalowałem a były to:
GTA IV
GTA III
Test Drive Unlimited
IŁ2 Szturmovik
Sims2, Sims3
CS:S , CS 1.6 , CS:CZ
COD 4, COD MW2
rFactor
F
FIFA 06,07,09,10
NFS Undercover i Shift
Crash Time ...... i wiele innych. Nie rozumiem więc, czemu tak (podobno) fenomenalny system jak Win7 nie radzi sobie z taką gierką...
Z góry jeszcze raz dzięki za pomoc, czekam na pomysły Pozdro!

Offline Suchy

Odp: Counter-Strike Source STEAM Ogromny PING
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwiecień 2010, 03:02:11 »
windows 7 64bit. notebook asus k50ab, CS:S chodzi miodnie (net 5mpbs)