TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Wentylator strasznie głosnio i szybko chodzi

Wentylator strasznie głosnio i szybko chodzi
« dnia: 04 Luty 2010, 11:06:31 »
Witam mam mały problem gdy tylko zainstalowałem windowsa 7 to wentylator chłodzący zaczoł chodzic na wysokich obrotach i prawie wcale sie nie wyłancza a gdy tylko gdy tylko odłącze kabel od pradu i zostaje mu bateria wentylatora prawie wcale nie słychac tak jak powienien chodzić wiec dlaczego na kablu chodzi jak wariat w załączniku daje parametry kompa pozdrawiam

http://forumseven.net/1/Report.htm

Odp: Wentylator strasznie głosnio i szybko chodzi
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2010, 11:18:44 »
Sprawdz schematy zasilania i taktowanie zegara procesora przy AC i przy baterii.

Odp: Wentylator strasznie głosnio i szybko chodzi
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2010, 11:25:26 »
yyyyy dobra :D a jak to sprawdzic bo nie mam zielonego pojecia:D

Odp: Wentylator strasznie głosnio i szybko chodzi
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2010, 12:10:21 »
Zrób jeszcze zrzut z raportu w Everescie ale przy naladowanej do pelni baterii i odlaczonym kablu zasilacza i podaj z jakiego planu zasilania korzysta laptop przy zasilaniu sieciowym a z jakiego na pracy z baterii.Wejdz w plany zasilania-ustawienia zaawansowane zakladka zasady chlodzenia systemu i sprawdz czy jest udtawione na pasywne